Camps of Jamaica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PealehtPealeht  OtsiOtsi  Latest imagesLatest images  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  
Kuna meil on siin foorumis rohkelt tüdrukuid, siis, kui võimalik, palun teha juurde ka noormehi! (:

Share
 

 Foorumi reeglid!

Vaata eelmist teemat Vaata järgmist teemat Go down 
AutorTeade
Danielle Ryan
Administraator; Camp Liberty looja


Postituste arv : 420

Tegelase leht
Hüüdnimi(ed):
Vanus:

Foorumi reeglid! Empty
PostitaminePealkiri: Foorumi reeglid!   Foorumi reeglid! EmptyTeis Aug 31, 2010 10:14 am


  • Alustame siis kõige tavalisemaga - kedagi laimata, solvata ega taga rääkida pole ilus ega soovitatav, v.a. juhul, kui tegemist on kokkulepitud tegelaste solvamine.


  • Kasutajanimi = tegelase nimi! See pole proboards.


  • Siin foorumis palun olla viisakas - ma ei taha siin näha kedagi tšätis halisemas sellepärast, et teda siin kiusatakse. Kui olete irl riius, siis palun seda mitte siin välja valada.


  • Teil, kui foorumlasel võib olla lõpmatuseni kasutajaid. Kuid olge nendega siis võrdselt aktiivsed. Pole ju mõtet teha sada kasutajat, kui ainult ühega käid aktiivselt sees.


  • Kuna me elame Eesti Vabariigis, kus autoriõigused on tähtsal kohal ja kus nende rikkumine on seadusega keelatud, siis palun, siit mitte oma foorumitesse asju kopida. Aga kui te seda tahate, siis palun pange vähemalt link juurde, teadmaks, kuskohast te selle võtnud olete. Sest kui ma leian mõnest teisest foorumist enda foorumi kopeeritud andmeid või muid asju, siis lähen mina ja teen avalduse kui autor, keda on kopeeritud.


  • Siin palun mitte teisi foorumeid kommenteerida ega reklaamida. See häirib esiteks meie kasutajaid ja teiseks sind ennast ka.


  • Smaile ehk emootikume kasutage ainult Tšätis. Teemades on see häiriv faktor.


  • Topeltposte palun teha ainult Tšätis. Teemades kasutada selleks 'Edit' nupp postituse üleval paremas nurgas.


  • Kuulsuseid mitte järgi teha ega nende nimesid kasutada. Pildid on loomulikult lubatud.
Tagasi üles Go down
 

Foorumi reeglid!

Vaata eelmist teemat Vaata järgmist teemat Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 Similar topics

-
» Laagrite reeglid & traditsioonid!

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Camps of Jamaica :: Camps of Jamaica :: Tutvustus ja reeglid-