PealehtPealeht  KKKKKK  OtsiOtsi  Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  
Kuna meil on siin foorumis rohkelt tüdrukuid, siis, kui võimalik, palun teha juurde ka noormehi! (:

Share
 

 Tutvustus

Vaata eelmist teemat Vaata järgmist teemat Go down 
AutorTeade
Danielle Ryan
Administraator; Camp Liberty looja


Postituste arv : 420

Tegelase leht
Hüüdnimi(ed):
Vanus:

Tutvustus Empty
PostitaminePealkiri: Tutvustus   Tutvustus EmptyReede Mai 30, 2014 10:46 am

Jamaical, mis on väike saar Kariibi meres, ei ole enam vaid üks noortelaager, vaid nüüd on juba kaks. Camp Liberty kõrvale on tekkinud samalaadne rivaalitsev laager, kelle eesmärk on olla Camp Liberty laagrilistele igal võistlusel pika puuga ära teha. Võisteldakse kõiges – spordis (jalgpall, korvpall, võrkpall, pesapall surfivõistlused) kui ka kunstialadel (teatrilavastused, muusikavõistlsused). Mõnel laagril on rohkem eeliseid, teisel vähem. Ja vastupidi. Camp Florence on kiirelt kogunud kuulsust ning tõusnud enam-vähem võrdselt Camp Liberty kõrvale.

Mõlemad laagrid kestavad kaks ja pool kuud igal aastaajal. Näiteks suvel kaks ja pool kuud, kus laagrilised saavad suve nautida ning suve lõpus nad sõidavad ära, kuid sügisel hakkab taaskord uus laagrihooaeg koos uute laagrilistega. Mõned õpilased armastavad laagrit nii palju, et on juba teist või kolmandat korda tagasi tulnud. Iga laagri algul korraldavad laagri õpetajad õpilastele „ristimise“, millega nad saavad ametlikult laagri liikmeks. Õpilased laagrites on 15-19, õpetajate vanus algab alates 25-eluaastast.  Mõlemad laagrid on proovinud oma õpilaste aega rohkem sisustada ning välja pannud õppeained, millest osavõtt ei ole kohustuslik, aga soovi ning igavuse korral võib osaleda.

Camp Liberty

Camp of Jamaica on taaskord muutnud oma nime, kuna tema kõrvale tekkis veel teine laager. Nüüd on selle nimetus Camp Liberty. See laager asub Kingston'i läheduses, mis on ühtlasi Jamaica pealinn. Laager on püstitatud seekord looduskaunisse kohta, kauni mereranna kõrvale, kus on iga aeg võimalik lõõgastuda.  Läheduses on mets ning metsast saab alguse ka aeglaselt kõrgenev mägi. Laager on linnast väljas umbes 25 km, seega pole väga kaugel.

Camp Liberty on rohkem võõramaade õpilastele, kes soovivad kohaneda troopikas elamisega. Igal kuuel päeval on erinev tegevus ja sellest on kõik kohustatud osa võtma. Iga päev kestab siis teatud aine 10.00 - 16.00 ja pühapäev on vaba, kuid pühapäevaõhtud kuuluvad ametlike lõkkeõhtute alla, ent õpilased korraldavad pea iga õhtu mitteametlikke lõkkeõhtuid. Laagri õue koosneb peahoonest, kus asuvad söökla, üksikud klassid (kui peaks vaja minema), aula ja muu; pisemast korvpalliplatsist, suurest jalgpalliplatsist ning ka lõkkeplats ei saa ju puududa. Igale on igale õpilasele mõeldud majakesed. Majakeses on kaks laagrilist.

Peahoone sööklast saab nii hommiku-, lõuna- kui ka õhtusööki. Linnas on lubatud käia peale laagri tunde ehk peale 16.00 (bussiga, autoga, etc).

Kava:
Esmaspäev - Näitlemine
Teisipäev – Sport (jalgpall, korvpall)
Kolmapäev - Muusika
Neljapäev - Kunst
Reede – Surfamine
Laupäev – Kirjandus (kirjanduse all loetakse raamatuid ning aruatatakse neid kui ka kirjutatakse ise lühilugusid ja järjejutte, millest pannakse kokku oma nö raamat)

Lisaained:
Võrkpall
Võitluskunstid
Lasketiir
Orienteerumine
Vibulaskmine
Kaljuronimine

Pilte:
Spoiler:
 

Camp Florence

Camp Florence alustas tegevust 2013. aasta detsembris, mil avas esimest korda oma laagri õpilastele kaheks ja pooleks kuuks. Talv kui esimene hooaeg oli edukas, kevad oli veelgi edukam ja nüüd on käes suvi ehk laagri kolmas hooaeg. Kui Camp Liberty keskendus rohkem kunstialadele, siis Camp Florence keskendub rohkem spordile. Laager asub Kingstonist palju kaugemal, pigem jääb laager linnade Hayes ja May Pen lähedusse. Laager on end üles sättinud Alcoa Residual järve ja Minha jõe vahele.

Nagu eelmiselgi laagril, on olemas seal peahoone koos söökla ja muu tarvilikuga. Majakesed on ehitatud maapinnale ja igas majakeses elab neli õpilast. Laagri territooriumi alla kuuluvad ka mitmed, aga väiksemad mänguplatsid – korvall, jalgpall, võrkpall, pesapall. Kuna laager asub lähedal jõele, on üks päevastest tegevusaladest kanuusõit. Lõkkeõhtud, nagu rivaallaagris, toimuvad pühapäevaõhtuti.

Peahoone sööklast saab nii hommiku-, lõuna- kui ka õhtusööki. Linnas on lubatud käia peale laagri tunde ehk peale 16.00 (bussiga, autoga, etc).

Pilte
Spoiler:
 

Kava:
Esmaspäev – Spordimängud (korvpallis ning jalgpallis on poisid ja tüdrukud eraldi; pesapallis ja võrkpallis on poisid ja tüdrukud koos)
Teisipäev – Kanuusõit (õpetatakse kanuusõidu tehnikat, kanuumatkad ja muud)
Kolmapäev - Võitluskunstid
Neljapäev - Lasketiir
Reede – Näitlemine
Laupäev – Ratsutamine

Lisaained:
Orienteerumine
Mõõgavõitlus
Vibulaskmine
Kalandus
Kaljuronimine
Kunst

Tegelast vorpima hakates vaata kindlasti enne üle ka ettekirjutatud tegelaste sahtel. Võimalik, et leiad endale sealt sobiva.
Tagasi üles Go down
 

Tutvustus

Vaata eelmist teemat Vaata järgmist teemat Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Camps of Jamaica :: Camps of Jamaica :: Tutvustus ja reeglid-