Camps of Jamaica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PealehtPealeht  OtsiOtsi  Latest imagesLatest images  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  
Kuna meil on siin foorumis rohkelt tüdrukuid, siis, kui võimalik, palun teha juurde ka noormehi! (:

Share
 

 Iseendaga on ka tore piljardit mängida

Vaata eelmist teemat Vaata järgmist teemat Go down 
AutorTeade
Meredith Silver

Meredith Silver

Postituste arv : 17
Age : 31

Tegelase leht
Hüüdnimi(ed): Silver
Vanus: 18

Iseendaga on ka tore piljardit mängida Empty
PostitaminePealkiri: Iseendaga on ka tore piljardit mängida   Iseendaga on ka tore piljardit mängida EmptyTeis Juun 10, 2014 10:59 am

Meredith oli küll teist aastat laagris ja nautis sellest iga hetke, kuid praegu võis isegi tema öelda, et tal on jubedalt igav. Kuna kiiged olid kinni ja täna oli Silver piisavalt leebes tujus, et seal olijad ka minema kupatada ning ise üks neist kiikedest hõivata, ei hakanud blondiin seda siiski tegema, vaid üritas endale vabaajaruumis mingit tegevust leida. Kuna telekas ega arvuti väga pinget ei pakkunud, läks Silver piljardilaua juurde ning sättis kuulid mänguks valmis, et siis iseendaga mingi mäng teha. Teinud kii kriidiga kokku, andiski Silver sellega kuulide pihta ühe hoobi, nähes, kuidas auku veeresid nii üks punane kuul kui ka üks kollase triibuga kuul. Praegu pole ju niikuinii vahet, mis värvi kuuli ta sisse lööb, kui niikuinii iseendaga mängib.

Outfit

OT: Garrett
Tagasi üles Go down
Garrett Avery

Garrett Avery

Postituste arv : 31

Tegelase leht
Hüüdnimi(ed): Ger, Garry
Vanus: 18

Iseendaga on ka tore piljardit mängida Empty
PostitaminePealkiri: Re: Iseendaga on ka tore piljardit mängida   Iseendaga on ka tore piljardit mängida EmptyTeis Juun 10, 2014 2:08 pm

Päev oli siiani möödunud sisukalt, sai käidud rannas, lobisetud uute inimestega ja oldud niisama lahe. Ühel hetkel aja hajusid kõik kuhugi ära ja Garrett mõtles, et raudselt on mingi kokkutulek, kus antakse uut infi ning tema ei tea sellest midagi. Niisiis läks ta peamajja, lootes, et kõik on sinna kogunenud, kuid kust sa sellega, ka seal valitses ehtne tühjus. Natukene ringi vaadates tubades, leidis ta, et siiski täielikku vaikuslt polnud. "God thanks, inimene, lõpuks ometi!" asutus Ger ligi, pannes samal ajal oma käe selle blondi tüdrku õlale ja samal ajal veel naeratades tollele oma ulakat naeratust. Nagu ikka, armastas Garry suhelda ja ta võis kergesse paanikasse sattuda, kui tekkis vaikus. Niisiis oligi see tüdruk vähemalt keegi, kes ehk teadis midagi, ükskõik mida.

Spoiler:
Tagasi üles Go down
Meredith Silver

Meredith Silver

Postituste arv : 17
Age : 31

Tegelase leht
Hüüdnimi(ed): Silver
Vanus: 18

Iseendaga on ka tore piljardit mängida Empty
PostitaminePealkiri: Re: Iseendaga on ka tore piljardit mängida   Iseendaga on ka tore piljardit mängida EmptyTeis Juun 10, 2014 8:24 pm

Silvergi mingist kokkutulekust midagi ei teadnud ja ausalt öeldes oli tal sügavalt pohhui ka. Kuni keegi ei ütle, et see kohustuslik on ja mitteilmumise eest visatakse laagrist välja, ei hakanud blondiin sinna end ka vedama. Tehku keegi parem lõkkeõhtu ja võtku kitarr ka, sest Silver tundis laulmisest kõvasti puudust ning ootas pikisilmi järgmist muusikatundi. Tundnud kellegi kätt enda õlal, pööras blondiin end automaatselt ümber. "Jesus fuck, sa ehmatasid mind," ütles neiu kutile. "Aga liitud mänguga või lased mul iseendaga edasi mängida?" uuris neiu ning keerutas ühte oma blondi juuksesalku sõrmede vahel.
Tagasi üles Go down
Garrett Avery

Garrett Avery

Postituste arv : 31

Tegelase leht
Hüüdnimi(ed): Ger, Garry
Vanus: 18

Iseendaga on ka tore piljardit mängida Empty
PostitaminePealkiri: Re: Iseendaga on ka tore piljardit mängida   Iseendaga on ka tore piljardit mängida EmptyTeis Juun 10, 2014 8:44 pm

Ger puhkes naerma,sest selle tüdruku ehmatusest oleks saanud ägeda pildi. Kahjuks aga ei vedanud ta oma kolakast kaamerat igale poole kaasa, mistõttu jäid sellised lahedad hetked jäädvustamata. "Sorts noo, ma ei tahtnud ehmatada, kui siis kõigest natukene," sõnas ta sõbraliku tögamise saatel. "No kui oled valmis selleks, et kaotaja astub sulle vastu, mis võrdub üsna samaga, kui lihtsalt üksi mängida, siis hell yes, i'm in." vastas ta üsna energiliselt. Üldiselt kaotuse osas oli Ger kindel vaid seetõttu, et polnud varem piljardit mänginud, kuid teadmine, et seda valget palli ei tohi kuhugile auku lüüa, oli olemas. "Äkki saabki suvega selgeks, kuidas need võtted käivad ja kui laager lõppenud on, saan kuskil kes-teab-kus kellegile mängus pähe teha, sounds great." sõnas Garry.
Tagasi üles Go down
Meredith Silver

Meredith Silver

Postituste arv : 17
Age : 31

Tegelase leht
Hüüdnimi(ed): Silver
Vanus: 18

Iseendaga on ka tore piljardit mängida Empty
PostitaminePealkiri: Re: Iseendaga on ka tore piljardit mängida   Iseendaga on ka tore piljardit mängida EmptyKolm Juun 11, 2014 10:47 am

Kui Garrett olekski Silverit kaameraga ründama tulnud, oleks Silver kaamerasse lihtsalt lolle nägusid teinud ning selle üldse kutil käest ära tirinud, et mõni pilt temast ka klõpsata. "Ei sorista välja," lausus Silver kerge muige saatel ning sasis õrnalt kuti juukseid. "Äkki ma tahangi kaotajat enda vastaseks, sest siis on minu võiduvõimalused ju suuremad," teatas Silver, kuid astus siis laua juurest eemale, et Garrett oma löögi saaks teha. "Minul on igatahes suht kama, kas sa võtad värvilised või triibuga pallid, sest mina lõin mängu alguses mõlemad sisse," lisas näitsik, kuna ei viitsinud Garretti pärast kogu mängu restartida. Las jätkavad sealt, kust mäng pooleli on, kuna eriti palju Silver mängida ei saanudki. "Tuleta mulle suve lõpus meelde, et me sinuga veel ühe mängu teeks, sest ma tahaks näha, kuidas ma sinult pähe hakkan saama," lausus Silver ning patsutas õrnalt Garretti õlale. See saab tore olema.
Tagasi üles Go down
Garrett Avery

Garrett Avery

Postituste arv : 31

Tegelase leht
Hüüdnimi(ed): Ger, Garry
Vanus: 18

Iseendaga on ka tore piljardit mängida Empty
PostitaminePealkiri: Re: Iseendaga on ka tore piljardit mängida   Iseendaga on ka tore piljardit mängida EmptyKolm Juun 11, 2014 12:36 pm

Sellisel juhul oleks Garrett lihtsalt nõutult seisnud ja püüdnud oma kaamerat tagasi saada, sest see oli tal tähtsusest üsna kallis kaasavara. "Ei sorise jah," naljatas poiss, hajudes sujuvalt natukene eemale, sest ei tahtnud tüdrukule mingeid valesid märke anda. "Seda on sul nagunii, kuid eks kohe saab siis näha, kas mul läheb nii kohutavalt, nagu seda siiani arvan," vastas Ger ja asus lööma ühte kollast triibuta palli, mis imekombel veeres isegi sinna auku, kuhu noormees seda oli tahtnud. "Wait, minus on isegi potensiaali, hämmastav!" tegi ta nüüd suured silmad ja vabastas nüüd laua enda valdustest, et tüdruk saaks oma löögi teha. Igaljuhul oli ta osavam, sest oli juba alguses korraga kaks palli sisse saanud või siis oli see lihtsalt õnn. "Arvad, et alles suvelõpus saab teise roundi maha pidada? Ma arvan, et suve keskel jõuab veel mängida, eksole." oli Ger üsna kindel. Vaevalt, et nad laagri kestel üldse kokku ei puutu, sinna ju polnud tulnud nii palju inimesi ja pealegi olid nad ühes ja samas laagris, mitte erinevates.
Tagasi üles Go down
Meredith Silver

Meredith Silver

Postituste arv : 17
Age : 31

Tegelase leht
Hüüdnimi(ed): Silver
Vanus: 18

Iseendaga on ka tore piljardit mängida Empty
PostitaminePealkiri: Re: Iseendaga on ka tore piljardit mängida   Iseendaga on ka tore piljardit mängida EmptyReede Juun 13, 2014 8:25 am

"I know, right," sõnas Meredith ning astus piljardilauast eemale, et Garrett enda löögi saaks teha ja tüdruk ise ette ei jääks. Ei taha ju väga küünarnukiga saada. "Oumaigaad, sa saidki sisse!" tegi ka Silver suured silmad ning hakkas naerma. Nüüd haaras Silver kii kätte ning sihtis rohkem ühte kollast kuuli, mis tuli auku lüüa. Nüüd olid tal ju ühevärvilised. Õnneks või kahjuks tegi neiu eriti tugeva löögi ja lõi kollase koos valge kuuliga sisse. "Fuuuuck," vandus neidis omaette, sest nüüd peaks ta ju vahele jääma, mis tähendab antud olukorras seda, et Garrett saab kaks korda lüüa. "Me võime suve lõpuks sajanda roundi ka teha," arvas Silver ning vaatas Garrettile otsa.
Tagasi üles Go down
Garrett Avery

Garrett Avery

Postituste arv : 31

Tegelase leht
Hüüdnimi(ed): Ger, Garry
Vanus: 18

Iseendaga on ka tore piljardit mängida Empty
PostitaminePealkiri: Re: Iseendaga on ka tore piljardit mängida   Iseendaga on ka tore piljardit mängida EmptyReede Juun 13, 2014 8:05 pm

"Eeeeeeksole, ma olen niiiii tubli, et ise ka ei usu," naljatles Garrett "Mitte, et ma nüüd ego oleks," hoiatas ta oma kätega, tehes neid viibutusi. See, kui tüdruk sai sisse kogemata valge palli, ei teinudki talle niiväga head meelt, sest lahedam oleks olnud viik, kuigi seda andis tekitada. "Don't take it too seriously," jäi Ger positiivseks, patsutades taaskord Meredithi õlale. Järgmine löök tema poolt läks mööda, mis oli ka pooleldi meelega. Ülejärgmisena läks aga üks pall sisse. "No, väga hull seis pole, sa saad mulle veel tuupi teha, nii, et vaata, et teed!" õrritas Ger kerge ilkumise saatel. "Diil!" kisas poiss selle suve lõpu idee peale ja tegi win win lollakaid liigutusi.
Tagasi üles Go down
Sponsored content




Iseendaga on ka tore piljardit mängida Empty
PostitaminePealkiri: Re: Iseendaga on ka tore piljardit mängida   Iseendaga on ka tore piljardit mängida Empty

Tagasi üles Go down
 

Iseendaga on ka tore piljardit mängida

Vaata eelmist teemat Vaata järgmist teemat Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Camps of Jamaica :: Camp Liberty :: Peahoone :: Vabaaja ruum-