Camps of Jamaica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PealehtPealeht  OtsiOtsi  Latest imagesLatest images  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  
Kuna meil on siin foorumis rohkelt tüdrukuid, siis, kui võimalik, palun teha juurde ka noormehi! (:

Share
 

 Cover me

Vaata eelmist teemat Vaata järgmist teemat Go down 
Mine lehele : Previous  1, 2
AutorTeade
Alex C. Santos
Surfamine, lasketiir
Alex C. Santos

Postituste arv : 86
Age : 31

Tegelase leht
Hüüdnimi(ed): Alex, Chris
Vanus: 25

Cover me - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Cover me   Cover me - Page 2 EmptyReede Juun 13, 2014 6:13 pm

Alex kuulas Sophia juttu ning jäi siis mõttesse. "Siis tuleb leida keegi kelle kõrval sa nii hullupööra ei narveeriks." rääkis Christian. "Kelle kõrval oled sa sina ise. Siis pole muret, kui midagi valesti ütled, või teed. Siis ongi kõik õige" pakkus Alex välja teooria, mis talle loogiline tundus. "Muidugi narveeriks. Ka mina teeks seda, kuid peab iseendaks Jääma" lisas ta ning muigas endamisi. Noormees hakkas sööma viimast pitsa tükki. Ja lõpuks oligi pitsa otsas. Kõht oli kenasti täis ja hea oli olla.
Tagasi üles Go down
Sophia Hall

Sophia Hall

Postituste arv : 115
Age : 27

Tegelase leht
Hüüdnimi(ed): Sophie, Soph
Vanus: 17

Cover me - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Cover me   Cover me - Page 2 EmptyReede Juun 13, 2014 6:24 pm

Sophia vajus hetkeks mõttesse. "Võib-olla, et sul on õigus. Kui mulle on keegi tõesti meeldinud, siis ma olen alati närveerinud," sõnas naine. Tema arvates oli raske leida kutti, kes samal ajal meeldiks ja kelle kõrval saab jääda vaid iseendaks. See ei olnud mitte ainult raske, vaid tundus lausa võimatu. "Sina ja närveerid? Sa ei tundu olevat küll sellist tüüpi inimene," küsis Sophie imestunult. Naine ei olnud enesekindlate kuttide seas seda närveerimist märganud. Vähemalt siiamaani mitte. "Ma näen, et sul on pitsa otsas. Ma ei jaksa enda oma lõpuni süüa, nii et võtan laagrisse kaasa. Tahad sa minema hakata?"
Tagasi üles Go down
Alex C. Santos
Surfamine, lasketiir
Alex C. Santos

Postituste arv : 86
Age : 31

Tegelase leht
Hüüdnimi(ed): Alex, Chris
Vanus: 25

Cover me - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Cover me   Cover me - Page 2 EmptyReede Juun 13, 2014 7:08 pm

Chris kehitas õlgu. "Ikka" lausus ta sinna juurde. "Mehed üritavad seda lihtsalt mitte välja näidata" lisas noormees veel ning muigas seepeale. Aga nii oligi. See oli tõde. Kõik mehed ei ole kõikvõimsad ja pohhuiistid. Nad on siiski ka inimesed. "Mul otsas jah. Mul ei ole veel kiiret, aga sul vist on" tuli Christanile meelde, et Sophia saab jamad kaela, kui õigeks ajaks laagris pole. Ta võis ka hiljem minna, kuid nii et keegi aru ei saa.
Tagasi üles Go down
Sophia Hall

Sophia Hall

Postituste arv : 115
Age : 27

Tegelase leht
Hüüdnimi(ed): Sophie, Soph
Vanus: 17

Cover me - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Cover me   Cover me - Page 2 EmptyReede Juun 13, 2014 7:35 pm

Huvitav, vähemalt oli Sophia arvates. Ta ei teadnud ka mehi nii hästi, seega see oli tema jaoks kui uus teadmine. "Kas sul on hetkel keegi, kelle juuresolekul sa närveerid?" uuris Sophia pisut tagasihoidliku muigega, kuna teema juba selle peal oli. Kuigi Alexil tüdrukut ei olnud, võis tal ju olla keegi, kes tal silmapiiril on. Näitsik uuris hetkeks kella oma käel, mis näitas juba peaaegu kümmet. "Ma pean enne poolt kahteteist laagris olema. Seega pisut aega veel on, kuigi Florence' poole sõidab juba iseenesest umbes tunnikese."
Tagasi üles Go down
Alex C. Santos
Surfamine, lasketiir
Alex C. Santos

Postituste arv : 86
Age : 31

Tegelase leht
Hüüdnimi(ed): Alex, Chris
Vanus: 25

Cover me - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Cover me   Cover me - Page 2 EmptyReede Juun 13, 2014 7:47 pm

Noormees muigas kergelt ning noogutas seepeale. "Jah, on küll" lausus ta ausalt ning naeratas seepeale. "Aga sul?" uuris Alex sama vastu. Tal ei olnud oluline teada, kes see oli, aga kas üldse oli? Christian viis pilgu kellale ning arvutas pisut. "No kümme minutit ikka venitab veel siin olla. Siis liigume" ütles ta. Alex ei tahtnud kihutada laagrisse. Ta sõitis suhteliselt turvaliselt, kui keegi peale tema veel autos oli. Kui ta üksi oli, siis vahest tuli rally tuju peale küll.
Tagasi üles Go down
Sophia Hall

Sophia Hall

Postituste arv : 115
Age : 27

Tegelase leht
Hüüdnimi(ed): Sophie, Soph
Vanus: 17

Cover me - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Cover me   Cover me - Page 2 EmptyReede Juun 13, 2014 8:28 pm

"Ma ei tea.. võimalik," vastas Sophi ausalt. Üks noormees kerkis teiste seast esile, aga Soph ei uskunud, et sealt midagi tulla saaks, eriti veel kuna tema on Jamaical ja noormees on Los Angeles'es. Aga peale laagrit, kes seda teab. "Nii et võib oodata, et sinu suhtestaatus on varsti hõivatud?" uuris näitsik taaskord muigega. Kui keegi on silmapiiril, siis peab ju tema nimel võitlema, või kuidas? "Aga lähme jah, ma ei taha hiljaks jääda," lausus Sophia ja tõusis püsti, ühes käes pitsakarp ja teises Coca.
Tagasi üles Go down
Alex C. Santos
Surfamine, lasketiir
Alex C. Santos

Postituste arv : 86
Age : 31

Tegelase leht
Hüüdnimi(ed): Alex, Chris
Vanus: 25

Cover me - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Cover me   Cover me - Page 2 EmptyReede Juun 13, 2014 8:31 pm

"Eks see näha ole, mis saab" muigas Christian seepeale. "Oleneb ju, kuidas vastaspool tunneb. Ükskõik kui palju ma ei proovi, peaks vastaspool ju sama tundma, aga see on veel teadmata" rääkis noormees veidi pikemalt. Kuulnud, et Sophia ka minekuvalmis oli, tõusis Christian püsti. Tühja pitsakarbi viskas ta pingi kõrval olevasse prügikasti ära. "Ei jää sa hiljaks midagi" lausus Alex, kui koos tütarlapsega auto poole jalutama hakkas.
Tagasi üles Go down
Sophia Hall

Sophia Hall

Postituste arv : 115
Age : 27

Tegelase leht
Hüüdnimi(ed): Sophie, Soph
Vanus: 17

Cover me - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Cover me   Cover me - Page 2 EmptyReede Juun 13, 2014 8:41 pm

"Seda küll," nõustus Sophia. "Aga vastaspoole südant on võimalik võita," väitis näitsik lisaks. Tema arvas, et mõne armsa žestiga on ikka võimalik võita, et pea creepylt peale minema ja stalkeri ametisse astuma. Lilled, armsad komplimendid ja lõpuks kohtingule kutsumine - selle kõigega oli võimalik naist ära võluda. "Let's hope so. Või muidu ma olen ikka tõsises jamas," muigas Sophia õrnalt. Ta istus Alexi autosse ning kinnitas turvavöö.
Tagasi üles Go down
Alex C. Santos
Surfamine, lasketiir
Alex C. Santos

Postituste arv : 86
Age : 31

Tegelase leht
Hüüdnimi(ed): Alex, Chris
Vanus: 25

Cover me - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Cover me   Cover me - Page 2 EmptyReede Juun 13, 2014 8:50 pm

Noormees istus autosse ning käivitas selle. Ta kinnitas oma turvavöö. Kui Sophia seda sama tegi, hakkas Christian liikuma. "Tõsi. On võimalik. And I'm gonna try as hell" lausus Chris siis ühe teema lõpuks. "Jõuad, jõuad" lausus noormees aga seepeale, kui Sophia ütles, et loodab õigeks ajaks ikka jõuda.. "Küll suhteliselt täpselt, kuid jõuad" rääkis ta ning naeratas endamisi. Neil oli aega sõita küll.
Tagasi üles Go down
Sophia Hall

Sophia Hall

Postituste arv : 115
Age : 27

Tegelase leht
Hüüdnimi(ed): Sophie, Soph
Vanus: 17

Cover me - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Cover me   Cover me - Page 2 EmptyReede Juun 13, 2014 9:00 pm

"Good for you," naeris Sophia kergelt. Väga tore, kui inimesed üritavad saavutada seda, mida tahavad. Nii peabki elama. Vähemalt neiu arvates. "Oleneb, kui kiire sõitja sa oled," sõnas Soph, "aga ma arvan, et kui sa normaalkiirusel sõidad, jõuan ka." Kuna nad olid nüüd linnast välja sõitmas ja Florence'i poole teel, ei osanud ta midagi väga rääkida. Kas küsida midagi? Midagi tavalist ja lambist? "Kas raadio võib mängima panna?" uuris näitsik. "Kui jah, siis mis muusikat sa kuulata eelistad?" küsis Soph lisaks. "Ma küll ei tea Jamaica raadiotest midagi, aga ehk leidub midagi kuulatavat."
Tagasi üles Go down
Alex C. Santos
Surfamine, lasketiir
Alex C. Santos

Postituste arv : 86
Age : 31

Tegelase leht
Hüüdnimi(ed): Alex, Chris
Vanus: 25

Cover me - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Cover me   Cover me - Page 2 EmptyReede Juun 13, 2014 9:26 pm

Noormees muigas, kui hetkeks Sophia poole vaatas. Koheselt oli noormehe pilk tagasi teel. "Muidugi pane mängima" lausus ta. "Aga kanal vali ise. Mul pole lemmikut" lausus ta. "Kõik lasevad enamvähem sama muusikat, nii et suurt vahet ei ole" naeris Christian vaikselt. Tavaliselt ta lihtsalt klõpsis muusikakanaleid. Ühelt laulult teisele. Kui midagi head leidis, kuulas ta selle ära ja siis jälle klõpsis. "Loodame, et leidub" lausus ka Chris ning muigas. Noormehe pilk oli ikka tee peal. Autosid ei sõitnud vastu. Ka nendega samas reas polnud ühtegi autot näha.
Tagasi üles Go down
Sophia Hall

Sophia Hall

Postituste arv : 115
Age : 27

Tegelase leht
Hüüdnimi(ed): Sophie, Soph
Vanus: 17

Cover me - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Cover me   Cover me - Page 2 EmptyLaup Juun 14, 2014 9:14 am

Sophia pani raadio tööle. Hetkel tulev kanal lasi mingit totaalset klubilaulu ja ausalt öeldes, näitsik taolist muusikat ei kuula. Seetõttu ta klõpsis edasi veel mõned kanalid, jättes peale mingi rokiloo, mille nime ega esitajat ta ei teadnud, ent oli varem kuulnud. "Ma loodan, et see sobib," sõnas näitsik tagasihoidliku muigega, viies hetkeks pilgu Alexile ja seejärel aknast välja. "Mulle meeldib su auto," kommenteeris ta nii muuseas. "Sul on hea maitse."
Tagasi üles Go down
Alex C. Santos
Surfamine, lasketiir
Alex C. Santos

Postituste arv : 86
Age : 31

Tegelase leht
Hüüdnimi(ed): Alex, Chris
Vanus: 25

Cover me - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Cover me   Cover me - Page 2 EmptyLaup Juun 14, 2014 11:35 am

Alex lasi Sophial raaniokanaleid vahetada,kuni neiu ühe neist jättis. "Sobib väga hästi " lausus ta ning muigas endamisi. Noormehele sobisid enamus muusikažanreid. "Kui väga aus olla, siis mulle meeldib ka mu auto" lausu Alex seepeale. "Unistasin sellest juba väikesena. Ja nüüd lõpuk, pool aastat tagasi sain selle" jutustas Christian.
Tagasi üles Go down
Sophia Hall

Sophia Hall

Postituste arv : 115
Age : 27

Tegelase leht
Hüüdnimi(ed): Sophie, Soph
Vanus: 17

Cover me - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Cover me   Cover me - Page 2 EmptyLaup Juun 14, 2014 1:13 pm

Sophia näole ilmus rahulolev muie, kui kuulis, et Alexile see kanal sobib. Üks laul lõppes ja algas järgmine, mis oli ka täiesti kuulatav ehk polnud tarvis vahetada. "Ma arvan, et kui sulle ei meeldiks see, poleks sa seda ostnud," sõnas Soph. "Ma ei suuda ära oodata, kuni lähen juhilube tegema. Peale laagrit mul see plaanis ongi," rääkis näitsik, "arvatavasti ostan endale auto ka siis. Tahaksin igaljuhul midagi sarnast." See oli mugav, ent kiire ja korralik samal ajal. "Kas sul oli muidu teisi valikuid ka ostmisel?" uuris naine, sest võib-olla saab ka enda valikusse mõne juurde, kuigi tema valik suur polnud.
Tagasi üles Go down
Alex C. Santos
Surfamine, lasketiir
Alex C. Santos

Postituste arv : 86
Age : 31

Tegelase leht
Hüüdnimi(ed): Alex, Chris
Vanus: 25

Cover me - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Cover me   Cover me - Page 2 EmptyLaup Juun 14, 2014 6:59 pm

Noormees noogutas kergelt. Kusjuures mõlema neiu lause peale. "Valikuid on palju. Oleneb millist sa ju tahad" seletas Christian. Tal endal oli lihtsalt konkreetne soov. Ja selle t a ka sai. Florence laager polnud enam kaugel. Veel vaid paar minutit sõita, mitte rohkem.
Tagasi üles Go down
Sophia Hall

Sophia Hall

Postituste arv : 115
Age : 27

Tegelase leht
Hüüdnimi(ed): Sophie, Soph
Vanus: 17

Cover me - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Cover me   Cover me - Page 2 EmptyLaup Juun 14, 2014 8:19 pm

"No ma tahaksin midagi kiiret, ent siiski mugavat. Võiks olla mittemehelik, võib ka olla selline, mis sobib mõlemale soole või lausa naiselik. Aga liiga naiselikku ja mingit roosat masinat ma küll ei otsi. Rahaga probleeme pole ja nüüd ootan ma sinu soovitusi. Go," seletas näitsik ja lõpetas jutu naeratusega, viies nüüd pilgu taaskord Alexile, et tema soovitusi kuulda. Kui ta oskab midagi üldse jagada. Soph on võimeline ka ise uurima, aga tundus, et tegu oli väiksema autoeksperdiga.
Tagasi üles Go down
Alex C. Santos
Surfamine, lasketiir
Alex C. Santos

Postituste arv : 86
Age : 31

Tegelase leht
Hüüdnimi(ed): Alex, Chris
Vanus: 25

Cover me - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Cover me   Cover me - Page 2 EmptyPüh Juun 15, 2014 2:44 pm

Noormees kuulas ära neidise jutu ning mõtles siis, mis auto tüdrukule sobiks. "Ford focus näiteks. Musta värvi. Kiire auto, kohalt saab kenasti ära. See oli mu eelmine auto kusjuures. Aga olen ka naistel seda näinud. " rääkis Christian Sophiale. Peagi keerasidki nad ära ühest teooriast ning jõudsid bussipeatuseni, kuhu ka tüdruk oleks bussiga jõudnud.
Tagasi üles Go down
Sponsored content




Cover me - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Cover me   Cover me - Page 2 Empty

Tagasi üles Go down
 

Cover me

Vaata eelmist teemat Vaata järgmist teemat Tagasi üles 
Lehekülg 2, lehekülgi kokku 2Mine lehele : Previous  1, 2

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Camps of Jamaica :: Kingston :: Gaucho's Grill-