PealehtPealeht  KKKKKK  OtsiOtsi  Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  
Kuna meil on siin foorumis rohkelt tüdrukuid, siis, kui võimalik, palun teha juurde ka noormehi! (:

Share
 

 Surf vol. 1

Vaata eelmist teemat Vaata järgmist teemat Go down 
AutorTeade
Alex C. Santos
Surfamine, lasketiir
Alex C. Santos

Postituste arv : 86
Age : 26

Tegelase leht
Hüüdnimi(ed): Alex, Chris
Vanus: 25

Surf vol. 1 Empty
PostitaminePealkiri: Surf vol. 1   Surf vol. 1 EmptyKolm Juun 11, 2014 8:54 am

Käes oli esimene surfitund. Alex oli seda juba kaua kaua oodanud. Üks lahedamaid tunde laagris. Lapsed olid toredad ning vähemalt eelmisel aastal nautisid seda. Chris liikus rannamajja ning avas ukse. Seal hoidsid nad kõiki surfilaudu, kuna kellel endal polnud, sai koha pealt laenata. Mõned olid noorte isiklikud. Chris tõstis mõned lauad välja, ka enda oma.

Lauad valmis sätitud, keeras ta end ringi ning vaatas mere poole laineid oli, mille peale noor õpetaja vaid muigas. Ta tõmbas oma särgi üle pea ning viis selle majja. Jalga jäid talle valge-sinise kirjud shortsid. Päikeseprillid ninale asetanud, jäi ta rannatooli peale istuma, oodates õpilasi.

OT. Esimene tund noored. Ruttu surfama!
Tagasi üles Go down
Naomi Douglas

Naomi Douglas

Postituste arv : 48
Age : 24

Tegelase leht
Hüüdnimi(ed): Benny, Bunny
Vanus: 19

Surf vol. 1 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Surf vol. 1   Surf vol. 1 EmptyKolm Juun 11, 2014 9:19 am

Surfi tundi oli Naomi oodanud esimesest päevast saadik. See on üks põhilisi põhjuseid, miks neidis on oma neljandat aastat juba laagris. Õnneks suudavad tema vanemad seda talle lubada ja isegi kui neil poleks raha, rügaks neidis ise tööd teha, et siia suvel tagasi tulla. Kahjuks jääb see talle viimaseks aastaks, kuna 19. eluaasta kukkus nädal tagasi ja õpetajaks on ta veel liiga noor.
Hommikul kohustuslik jooks selja taga, käis neidis kiirelt pesemas ja pani endale teised riided. Näpu vahele jäi Bunny'l lühikesed lillelised püksid ja lihtne must liibuv topp, mille alla leidis ta sobivad musta värvi bikiinid. Nii on tal kõige mugavam. Varbavahekad jalga pannud, võttis neidis paar patsikummi, mis ta ümber randme varuks pani ja kõndis seejärel ranna poole. Tema laud juba ootas teda ilusti kuuris. Muidu oli tegu täiesti lihtsa valge surfilauaga, mille ta enda isa firmast sai, kuid see oli kaunistatud neidise enda käega tehtud pisikeste piltide, tsitaatide ja kõigi nende riikide lippudega, kus ta kunagi käinud on.
Pikad pruunid laines juuksed vabalt õlgadele langemas, jõudis näitsik kiirelt randa, olles enda üllatuseks esimene. Kas tõesti ei armastanud keegi surfi nii palju kui tema? Raske uskuda. Mida lähemale ta jõudis, seda selgemini eristas ta ühte inimest, kes justkui ootas. Kiirelt seostas neidis ta vaid ühe inimesega. Alex. Tema siiski annab neile surfi.
"Hei," tervitas Naomi peaaegu lauldes meest, kõndides seejärel kuuri, et enda laud sealt välja võtta ja igati sõiduvalmis panna.
Tagasi üles Go down
Alex C. Santos
Surfamine, lasketiir
Alex C. Santos

Postituste arv : 86
Age : 26

Tegelase leht
Hüüdnimi(ed): Alex, Chris
Vanus: 25

Surf vol. 1 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Surf vol. 1   Surf vol. 1 EmptyKolm Juun 11, 2014 5:26 pm

Noormees ootas. Ootas ja ootas veel, ise vahepeal kella vaadates. Aega oli tegelikult, kuid loodetavasti olid kõik tulemas ikka. Christianile ei meeldinud ka hilinejad. Peab õppima aega paremini planeerima varem või hiljem. Noori pidas ta juba piisavalt suurteks, kes peaksid juba oma aja planeerimisega hästi toime tulema. Lõpuks kuulis ta tervitust. Kiirelt vaatas ta tulija poole. Naomi. "Ma aimasin, et sa esimesena jõuad" muigas Alex. Kui Naomi kuuri jalutas, viis noormees pilgu tagasi merele. Mõnus. Vaikne. Tõeline nauding. Ka üks tema kõige tublimaid õpilasi oli kohal, kelle üle Chrisil super hea meel oli. Ta asetas oma kaks kätt kukla taha ning sulges silmad.
Tagasi üles Go down
Jay Hamilton

Jay Hamilton

Postituste arv : 54
Age : 22

Tegelase leht
Hüüdnimi(ed): Jay
Vanus: 17

Surf vol. 1 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Surf vol. 1   Surf vol. 1 EmptyKolm Juun 11, 2014 6:42 pm

Jay jõudis surfitundi kohale väikese hilinemisega, aga siiski jõudis. "Tervist," lausus kutt mehele, kes neile siin õpetajaks oli. Jared noogutas ka Naomile, kes juba kohal oli, veidi imestades, et kedagi teist veel polnud, aga mis seal siis ikka. Noormees jalutas kuuri, et oma sinise-rohelisekirju surfilaud kätte saada ja välja rannale tassida. Oma toakaaslast Garretti polnud Jay täna kordagi näinud, aga loodetavasti ilmub sõber ka ikka välja. Teatavasti polnud Jared muidugi surfamises kõige osavam, aga ilmus kohale sellegipoolest, lootes, et tuleb siiski lõbus pärastlõuna.
Tagasi üles Go down
Zoe James

Zoe James

Postituste arv : 11

Surf vol. 1 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Surf vol. 1   Surf vol. 1 EmptyKolm Juun 11, 2014 7:50 pm

Kui nüüd päris aus olla, siis Zoe oli üks nendest laagrisolijatest, kes surfamisega eriline sinasõber polnud. See oli tema esimene aasta siin ning varem oli neidis ainult korra surfamas käinud ja seegi polnud hästi lõppenud. Kuid tundidest puududa ta ju ei saanud, vähemalt mitte kohe esimesest tunnist, ning seetõttu oli temagi ennast mere poole minekule sättinud. Seljas olid neiul teksamaterjalist lühikesed püksid ning lihtne punane topp, riiete all olid seljas valged bikiinid. Juuksed sättis neidis käigu pealt hobusesabasse. Tee mereäärde polnudki väga pikk ning kohale jõudes silmitses neiu hetke tusaselt kohalolijaid. "Terekest," lausus ta siiski näilise ning üsnagi võltsi rõõmsameelsusega järgmisel hetkel nende juhendajale ning suundus seejärel surfilaua järele. Nii, esiteks, mille järgi ta selle laua endale pidi valima? Välimuse järgi, või oli seal muid tähtsaid asju, mida silmas pidada, ka? Avastanud, et keegi oli osad lauad juba välja tõstnud ja oletanud, et need olidki kasutamiseks, võttis Zoe ka endale nende seast ühe. Punast värvi, valgete triipudega. Laud käes, suundus näitsik tagasi rannale, asetas laua lõpuks sobivasse kohta maha ning jäi käed rinnal risti ootama, mis saama hakkab. Parema meelega oleks ta selle õudusega juba pihta hakanud, kuid ilmselt polnud piisavalt noori veel kohal.
Tagasi üles Go down
Alex C. Santos
Surfamine, lasketiir
Alex C. Santos

Postituste arv : 86
Age : 26

Tegelase leht
Hüüdnimi(ed): Alex, Chris
Vanus: 25

Surf vol. 1 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Surf vol. 1   Surf vol. 1 EmptyNelj Juun 12, 2014 6:10 am

Alex vaatas, et noori tuli aina juurde. Ta tervitas kõiki kes saabusid, ise ikka toolil istudes. "Umbes viis minutit ootame veel ja siis alustame tunniga" lausus ta selgema häälega, et kõik kenasti kuuleksid. Chris tõusis toolilt ning jalutas paar sammu mere poole. Ilm oli ideaalne selleks tunniks. Väga lahe.
Tagasi üles Go down
Meredith Silver

Meredith Silver

Postituste arv : 17
Age : 26

Tegelase leht
Hüüdnimi(ed): Silver
Vanus: 18

Surf vol. 1 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Surf vol. 1   Surf vol. 1 EmptyReede Juun 13, 2014 8:45 am

Kui Silver kuulis sõna "surfitund", tuli ka temal üle huulte see üsnagi ükskõikne "meh". Parema meelega jätaks ta minemata, aga kuna vastasel juhul võib näitsiku laagris olemise aeg kõvasti lühemaks jääda, otsustas ta end siiski kohale ajada. Kuna neiul oli aga hetkel liigagi lõbus, ei vaadanud ta üldse kella ega arvanudki, et peaks end juba surfitundi kohale hakkama ajama, kuni keegi tema semudest talle seda isiklikult meelde tuletas. Väike hilinemine tuleb, aga vähemalt on näitsik kohal. Silver käis enne tundi veel majast läbi, et midagi suvisemat selga panna ja alla ujukad jätta, sest neidki võib vaja minna, ja ajas end siis tundi. "Tere," tervitas ta õpetajat ning teisi laagrisolijaid.
Tagasi üles Go down
Scarlett Bell

Scarlett Bell

Postituste arv : 28

Tegelase leht
Hüüdnimi(ed): Scar, Tay
Vanus: 17

Surf vol. 1 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Surf vol. 1   Surf vol. 1 EmptyKolm Juun 25, 2014 6:34 pm

Scarlett ei olnud just surfamisest väga huvitatud aga siiski otsustas ta minna tundi kohale. Tüdruk seadis sammud rannamaja poole. Sinna jõudes nägi ta juba paari inimest. "Tere," lausus ta siis kõigile ja vaatas ringj. Ta ei teadnud surfamisest mitte kui midagi kui aus olla. Ta ohkas korraks.
Tagasi üles Go down
Alex C. Santos
Surfamine, lasketiir
Alex C. Santos

Postituste arv : 86
Age : 26

Tegelase leht
Hüüdnimi(ed): Alex, Chris
Vanus: 25

Surf vol. 1 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Surf vol. 1   Surf vol. 1 EmptyReede Juun 27, 2014 6:43 am

Peagi tõusis Chris püsti. Ta oli piisavalt oodanud. "Tere tulemast esimesse surfi tundi. Minu nimi on Christian " tutvustas ta end kiiresti. "Hea meel on uusi nägusid siin näha. Loodetavasti saab meil lõbus olema" jäi noormees positiivseks. "Kes nüüd kunagi veel sõitnud ei ole, siis valige endale laud, mis ulatub teile lõunani ning me alustame siin samas maa peal." rääkis ta. Noormees võttis ka nüüd enda laua kätte ning viis selle liivale. Ta ootas, kuni kõigil laud olemas oli. Ta kavatses alustada täiesti algusest. Ka nendele, kes juba oskasid, ei teinud meeldetuletus paha. "Kõigepealt, kuidas laineid püüda. Teeme kõik kaasa. Lähed lauale kõhuli, ja aerutad mõlema käega, kuni tunned, kuidas laine sind vedama hakkab. " rääkis Christian, ise oma laua peal liigutusi ette näidates. Kõrvalt vaadates võis see naljakas välja näha, kuid nii tehti ju ka vees. "Kui tunned, et laine veab,paned käed lauale ning hüppad ühe väikese hüppega laua peale kükki nii, et üks jalg jääb täpselt teise taha. Ja siis proovid vaikselt püsti tõusta. " lisas noormees. "Palun proovime kõik seda kuus korda" rääkis noormees siis edasi, ikka selge häälega. Ise ta nüüd kaasa ei teinud. See andis võimaluse tal noori juhendada.
Tagasi üles Go down
Scarlett Bell

Scarlett Bell

Postituste arv : 28

Tegelase leht
Hüüdnimi(ed): Scar, Tay
Vanus: 17

Surf vol. 1 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Surf vol. 1   Surf vol. 1 EmptyReede Juun 27, 2014 11:36 pm

Scarlett isegi kuulas õpetajat see kord. Ta siia otsis omale paraja pikkusega laua ja läks siis sellega sinna liiva peale ka. Ta kuulas mida õps edasi rääkis ja siis vaatas ka mida ta tegi. Scar ohkas vaikselt ja vaatas siis teis korraks. Tüdruk vaatas oma kleiti, seal all olid tal siiski ka bikiinid. Ta oleka heameelega minema läinud aga see ei oleka kindlasti märkamatuks jäänud. Tüdruk vaatas enda ees olevat lauda. Ta ei tahtnud end just eriri liivaseks teha hetkel. Kuid ilmselt muud üle ei jää tal. Lõpuks siiski ta proovis seda kõike vaikselr seal aga tal oli raskusi seal. T ei saanud eriti pihta mida teha täpselt. Lõpuks istus ta niisama laua peale ja imetles vaadet. Ta andia alla, surfamine pole tema jaoks.
Tagasi üles Go down
Sponsored content
Surf vol. 1 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Surf vol. 1   Surf vol. 1 Empty

Tagasi üles Go down
 

Surf vol. 1

Vaata eelmist teemat Vaata järgmist teemat Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Camps of Jamaica :: Camp Liberty :: Laagri tegevus :: Surfamine-