PealehtPealeht  KKKKKK  OtsiOtsi  Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  
Kuna meil on siin foorumis rohkelt tüdrukuid, siis, kui võimalik, palun teha juurde ka noormehi! (:

Share
 

 5 p.m

Vaata eelmist teemat Vaata järgmist teemat Go down 
Mine lehele : 1, 2  Next
AutorTeade
Alex C. Santos
Surfamine, lasketiir
Alex C. Santos

Postituste arv : 86
Age : 26

Tegelase leht
Hüüdnimi(ed): Alex, Chris
Vanus: 25

5 p.m Empty
PostitaminePealkiri: 5 p.m   5 p.m EmptyNelj Juun 12, 2014 10:20 am

Chris lõpetas oma tegevused lasketiirus. Asjad kokku pannud, liikus ta enda majakesse. Ta viskas voodisse pikali ning sulges hetkeks silmad. Tal oli hetkeks meelest läinud, et pidi Naomi üles otsima. Järgmisel hetkel see talle pähe kargaski. Kiirelt vaatas ta kella. Aega oli veel. Mõned minutid viieni. Ja kust neiut üldse otsima minna. Kas oli üldse mõtet. Noormees haaras kaasa telefoni ning liikus kiire sammuga metsatuka poole. Peas keerlesid noormehel igasugu mõtted. Äkki tegi Naomi nalja? Järgmine proovile panek? Koha kohta ta ilmselt siiski nalja ei teinud, kuna mäletas isegi sellist kohta. Aga kas ta üldse kohale ilmub? Numbrit Christianil ka polnud. Täiesti naeruväärne, mõtles ta endamisi. Lõpuks jõudis ta metsa äärde. Seljas olid noormehel mugavad dressid, halli värvi. Seljas valge pluus ja peal musta värvi dressipluus. Tuul hakkas tõusma. Nalja võis saama hakata küll. Chris vaatas kella, seejärel ümbrust. Äkki oleks pidanud ta Naomi toast kaasa võtma?
Tagasi üles Go down
Naomi Douglas

Naomi Douglas

Postituste arv : 48
Age : 24

Tegelase leht
Hüüdnimi(ed): Benny, Bunny
Vanus: 19

5 p.m Empty
PostitaminePealkiri: Re: 5 p.m   5 p.m EmptyNelj Juun 12, 2014 10:59 am

Naomi suundus pärast Alexiga kokkusaamist enda majakesse, vahetades enda suvised riided natukene rohkem sportlikema vastu, mis ei kartnud nii väga veega kokkupuutumist. Pruunid paksud juuksed kõrgesse hobusesabasse pannud, võttis näitsik suuna randa. Tema surfilaud ootas näitsikut ilusti kuuri kõrval, kuhu neidis selle peale hommikust surfamist jättis. Kuna kella viieni oli oma neli tundi veel aega, kasutas Bunny juhust ja püüdis lõunaseid laineid, mis polnud küll kõige raskemate küllast, aga sellegi poolest mõnusad.
Poole neljaks tagasi majakesse saanud, käis neidis kiirelt pesemas, et soolane vesi enda nahalt maha ja juustest välja saada, ja jäi enda tuppa raamatut lugema, millega võiks ta laupäevaseks kirjanduseks enam-vähem poole peale jõuda. Sinnani oli Bensonil veel palju aega.
Umbes viis minutit enne viite väljus näitsik majakesest ning võttis suuna peamaja poole, et sellest hiljem mööduda ja hoopis metsa minna. Ta mäletas hästi rada, mis viis neidise salakohta. Vähemalt tema jaoks oli see veel salakoht.
Ligi kümme minutit kõndis ta metsas kinni, oodates Alexit või noh, oodates, et mees ta leiab, aga kukkus hoopis vastupidi välja. Märganud eemalt kedagi ootamas, tundis näitsik kiirelt tüübi ära. "Kas mitte sina ei pidanud mind leidma mitte vastupidi?" muigas Naomi lõbusalt, astudes Chrisi selja taha.

Spoiler:
 
Tagasi üles Go down
Alex C. Santos
Surfamine, lasketiir
Alex C. Santos

Postituste arv : 86
Age : 26

Tegelase leht
Hüüdnimi(ed): Alex, Chris
Vanus: 25

5 p.m Empty
PostitaminePealkiri: Re: 5 p.m   5 p.m EmptyNelj Juun 12, 2014 11:16 am

Noormees mõtles, et peaks tüdrukut kusagile siis äkki otsima minema, kuna Naomit polnud kusagil näha. Samas jälle, kui tüdruk peaks sinna parasjagu tulema ja Chris ära läheb, siis ei leiagi nad üksteist. Käed taskus ootas ta Naomit edasi, kuni tundis tuttava hääle enda selja taga ära, mille peale nooruk kiirest ümber pöörata ning kergelt naeratas. "Kukkus jah vastupidi välja" lausus ta. Noormees võttis õrnalt neiu käsivarrest ning tõmbas teda endaga kaasa. Vaikselt libistas ta oma käe Naomi kätte, jäädes tal hetkeks käest kinni hoidma. "Parem oleks, kui me ruttu silmapiirilt kaoks" seletas Chris oma käitumist. "Kui keegi näeb meid koos vaikselt metsa minemas, siis noh. Keegi võib valesti aru saada." lisas ta ning muigas endamisi, astudes ikka edasi. Lõpuks olid nad metsas, kus Chris ka neiu käest lahti lasi. See lühike hetk mil ta neiu käest kinni hoidis oli tema jaoks armas. Tuletas meelde paarikest mererannal. "Nii ja edasi?" uuris Alex, kui end neiu poole keeras ning talle otsa vaatama jäi. Kaugus nende vahel oli väike, kuid mitte piinlikult väike.
Tagasi üles Go down
Naomi Douglas

Naomi Douglas

Postituste arv : 48
Age : 24

Tegelase leht
Hüüdnimi(ed): Benny, Bunny
Vanus: 19

5 p.m Empty
PostitaminePealkiri: Re: 5 p.m   5 p.m EmptyNelj Juun 12, 2014 12:24 pm

Naomi kergitas hetkeks kulme, kui Alex tema küünarvarrest kinni võttis ja sügavamale metsa viis. Kuulnud mõni sekund hiljem mehe põhjendust, noogutas neidis kergelt. Tundus täitsa loogiline. Õpilase ja õpetaja vahelised suhted on keelatud, seega pole vaja, et tõesti keegi vale mulje osaliseks saaks. Kuigi Benson ei saa aru, millest selline kära, kui õpilane on 18 või vanem ning nagunii pole siinsed õpetajad sellised nagu keskkoolis või põhikoolis.
Kui Chris hetkeks tema käest kinni võttis, muigas Naomi endamisi, liikudes mehega kaasa, lausumata sõnagi. Mida tal öelda olekski? "Küll sa näed, vaata, et sa mul nüüd maha ei jää. Pole vaja, et sa mul siin metsas ära kaoksid," oli Bunny hääletoon kergelt noriv, kuid tema suul olev naeratus reetis näitsiku. Hetkeks veel tüübile otsa vaadanud, keeras neidis talle selja ning kõndis mööda rada edasi. Selle asemel, et sügavamale metsa edasi minna, liikus tüdruk pigem mööda metsa piiri, mis jäi neist küll kuskil kilomeetri kaugusele, edasi, kaugenedes laagrist ja linnast. Iseenesest polnud tee sinna pikk, aga ta pidi tähelepanelik olema, et mitte õiget kohta maha magada.
Tagasi üles Go down
Alex C. Santos
Surfamine, lasketiir
Alex C. Santos

Postituste arv : 86
Age : 26

Tegelase leht
Hüüdnimi(ed): Alex, Chris
Vanus: 25

5 p.m Empty
PostitaminePealkiri: Re: 5 p.m   5 p.m EmptyNelj Juun 12, 2014 3:32 pm

Christian naeratas kergelt ning kergitas õrnalt kulme, kui neiu nüüd kiire sammuga liikuma hakkas. Noormees järgnes talle. "On see kaugel" uuris ta. Alex ei küsinud seda sellepräast, et oleks juba väsinud. Lihtsalt uudishimust. Ta püsis kenasti Naomi kannul, ega jäänud rohkem temast taha, kui poolteist meetrit. Kõrvuti kõndida oli raske kuna rada oli suhteliselt kitsas. "Toakaaslane ei tahtnudki kaasa pressida?" küsis Chris. Ta lihtsalt oletas, et too oli majakeses, kui Naomi sealt lahkus. Võis ka mitte olla.
Tagasi üles Go down
Naomi Douglas

Naomi Douglas

Postituste arv : 48
Age : 24

Tegelase leht
Hüüdnimi(ed): Benny, Bunny
Vanus: 19

5 p.m Empty
PostitaminePealkiri: Re: 5 p.m   5 p.m EmptyNelj Juun 12, 2014 6:27 pm

"Enam mitte väga palju," muigas Naomi kergelt mehe küsimuse peale. Momendil võis väita, et Alex on rohkem elevil ja närvis kui näitsik. Loodetavasti kannatust mehel ikka on, kuna viimane töötab siiski õpetajana. Jäänud korraga ühe puu kõrvale seisma, muigas Bunny endamisi, kui ta seda silmitses. Kiirelt leidis ta koorile kraabitud initsiaalid NB koos hüüumärgiga. Nad on lähedal. Nende kahe tähe all oli noolekene, mis näitas suunda neist paremale, tüdruk pööras aga hoopis vasakule, kus paistis paarsada meetrit eemal osaline mäe sein, millest oleks justkui tükk ära kukkunud ja laiali pudenenud. "Mu toakaaslane lahkus juba enne mind. Ta pidi kellegagi kokku saama," lausus Naomi viimased sõnad kavala muigega. Loomulikult oli mängus keegi poiss. "Ma loodan, et sa ei karda enda riideid väga ära määrida," pööras Naomi enda pruunid silmad mehele. Peagi jäi ta mäeseina juures seisma, silmitsedes seda kergelt kulmukortsutades. See oli kõvasti rohkem põõsaste taha peidetud kui eelmine aasta. Hoides paremale poole, leidis ta kiirelt pisikese ukse moodi ava, mis oli mattunud ronitaimede alla. "Siin see ongi," naeratas Benson laialt, pöörates end mehe poole.
Tagasi üles Go down
Alex C. Santos
Surfamine, lasketiir
Alex C. Santos

Postituste arv : 86
Age : 26

Tegelase leht
Hüüdnimi(ed): Alex, Chris
Vanus: 25

5 p.m Empty
PostitaminePealkiri: Re: 5 p.m   5 p.m EmptyReede Juun 13, 2014 7:12 am

Christian liikus Naomi järel. Peatus, kui tütarlaps peatus. Ta üritas aru saada, mida Naomi ühe puu juures vaatab, kuid sai aru, et mingid juhised on. Juhised mis teistele on valepidi. Kaval. See tõi nooruki huultele muige. Vastuse peale noogutas Chris. "Riided saab ju puhtaks pesta" lausus noormees järgmise neiu kommentaari peale. Se polnud mingi problem. "Kui aus olla, siis ma näen vaid mäeseina ja auku" noris noormees nüüd, kui Benny teatas et nad kohal on. Loomulikult teadis ta, et tuleb veel sealt läbi minna. "Sina enne" muigas Chris tasakesi, kui Naomi poole vaatas. Ikka laseb ta ju naised ees. Kui Naomi läbi augu puges, läks ka Chris. Päris pisukene auk oli, kuid mõlemad mahtusid ikka läbi õnneks. Teiselpool avanes ikka päris mõnus vaade. Christian naeratas kergelt. Ta mäletas seda kohta. Ilmselt oli tüüp sinna kuidagi teist teedpidi läinud, kuna teerada sinna ei tulndunud kuidagi tuttav. Äkki tuli ta lihtsalt teiselt poolt. Chris jäi teiselpool mäeseina ringi vaatama, toetades mäeseina vastu. "Siin on ilus" sosistas noormees tasa, endamisi muiates.
Tagasi üles Go down
Naomi Douglas

Naomi Douglas

Postituste arv : 48
Age : 24

Tegelase leht
Hüüdnimi(ed): Benny, Bunny
Vanus: 19

5 p.m Empty
PostitaminePealkiri: Re: 5 p.m   5 p.m EmptyReede Juun 13, 2014 9:48 am

Naomi turtsatas endamisi, kui Alex andis talle eesõiguse läbi kitsa prao pugeda. Juuksed ühele õlale lükanud, lükkas näitsik ronitaimed kõrvale ja astus avades, mis muutus iga sammuga väiksemaks. Õnneks sai ta sealt välja enne, kui auk oleks nii väike olnud, et näitsik poleks saanud ümber pöörata. Jõudnud viimaks uuesti päikese kätte, naeratas Naomi endamisi. See oli täpselt nii ilus, kui ta seda mäletas. "Meil on lihtsam hiljem teiselt poolt välja minna," mainis näitsik vaikselt, astudes pisikesele järvele lähemale. Siin oli mõnusalt tuulevaikne ja soe.
"Maapealne paradiis," nõustus neidis Alexiga, noogutades kergelt enda sõnade peale. Siin võikski ülejäänud aja laagris veeta. Surfamiseks peaks tüdruk küll ookeani äärde minema, aga õnneks pole see tee nii pikk sinna.
Tagasi üles Go down
Alex C. Santos
Surfamine, lasketiir
Alex C. Santos

Postituste arv : 86
Age : 26

Tegelase leht
Hüüdnimi(ed): Alex, Chris
Vanus: 25

5 p.m Empty
PostitaminePealkiri: Re: 5 p.m   5 p.m EmptyReede Juun 13, 2014 10:29 am

Noormees muigas endamisi. "Ma mõtlesingi, et teist teedpidi saaks ka" rääkis Christian. "Ma tulin alati sealtkaudu " näitas ta siis ühe raja peale kust metsa jälle viis. Nüüd oli Alexil järsku kõik meeles. Noormees muigas kergelt ning liikus nüüd mööda mäeseina edasi, jõudes lõpuks järve äärde. Seal oli ka pisike kosk. Kuradi ilus. "Vette minek?" uuris noormees Naomilt. Tal endal polnud alguses plaanis minna, kuid siin olles tuli kohe tuju peale. Nüüd oli Alexil kindel plaan minna. Nooruk võttiski nüüd juba riideid seljast. Tõmmanud pluusi seljast, ilmus välja nooruki päevitunud ning treenitud keha. Lõpuks oli ta vaid bokserite väel ning jooksis järve poole. Õnneks läks vesi kiiresti sügavaks, mistõttu sai noormees sukelduda. Tulnud vee peale, vaatas ta neiu poole. "Tuled?" küsis ta ning naeratas kergelt, pisut kavalalt.
Tagasi üles Go down
Naomi Douglas

Naomi Douglas

Postituste arv : 48
Age : 24

Tegelase leht
Hüüdnimi(ed): Benny, Bunny
Vanus: 19

5 p.m Empty
PostitaminePealkiri: Re: 5 p.m   5 p.m EmptyReede Juun 13, 2014 11:12 am

"Ainult nüüd on ta veidi järsemaks muutunud," sõnas Naomi vaikselt. Paar aastat tagasi oli siin pisikene maanihe olnud paduvihma ajal ja uhtus lauge maapinna päris järsuks. Sealt üles saada on päris korralik treening. Kui Alex mainis korraga ujumist, ilmus Bensoni suule lai naeratus. Enda juuksed kuklale kõrgesse krunni pannud, võttis näitsik jalast teksad ja tennised, pannes need kivi peale, et neid oleks hiljem lihtsam kätte saada, hoides samas neid kuivas. Enda naba paljastava lühemate käistega pluusi ja heledamaks topi pani ta nende peale. Nüüd jäi Naomi mustade bikiinidega, mis muutsid tüdruku isegi päris seksikaks, mitte et tal see päriselt plaanis oli. Eriti hästi rõhutasid need neidise saledat treenitud figuuri.
Mehe küsimuse peale valjult turtsatanud, astus Benson suuremate kivide peale, teades juba ette, et selle koha peal oli vesi sügavam. Järgmine hetk hüppas ta juba graatsiliselt vette, ujudes oma kümme meetrit vee all, tõustes seejärel pinnale. Ta jäi Chrisist kuskil kahe meetri kaugusele.
Tagasi üles Go down
Alex C. Santos
Surfamine, lasketiir
Alex C. Santos

Postituste arv : 86
Age : 26

Tegelase leht
Hüüdnimi(ed): Alex, Chris
Vanus: 25

5 p.m Empty
PostitaminePealkiri: Re: 5 p.m   5 p.m EmptyReede Juun 13, 2014 2:30 pm

Noormees naeratas kergelt, kui nägi, et Naomi riideid ära võtma hakkas. Tähendas, et vastus oli jaatav. Peagi jõudis ka Naomi veepinnale. Christian liikus talle pisut lähemale. "Ma juba arvasin, et pean su ise vette vedama, aga näedsa" rääkis Alex. Seal kohas tundis ta ennast kui tavaline noor inimene. Mitte õpetaja. See oleks olnud nagu täiesti teine maailm. Nagu filmis.
Tagasi üles Go down
Naomi Douglas

Naomi Douglas

Postituste arv : 48
Age : 24

Tegelase leht
Hüüdnimi(ed): Benny, Bunny
Vanus: 19

5 p.m Empty
PostitaminePealkiri: Re: 5 p.m   5 p.m EmptyReede Juun 13, 2014 2:52 pm

"Sa peaksid ju teadma, et mind on võimatu veest eemale hoida," muigas Naomi lõbusalt, saates Alexil poole sahmakas vett, mille ta jõudis käega veepinnast kõrgemale tõmmata. Tüdruku pruunid silmad püsisid mehel, suul lai särav naeratus. Vesi oli sinna päris sügav, kuna Bensoni varbad põhja ei puudutanud, samas oli ta üli lühikest kasvu ka. Tema jaoks on peaaegu kõikjal sügav vesi.
Tagasi üles Go down
Alex C. Santos
Surfamine, lasketiir
Alex C. Santos

Postituste arv : 86
Age : 26

Tegelase leht
Hüüdnimi(ed): Alex, Chris
Vanus: 25

5 p.m Empty
PostitaminePealkiri: Re: 5 p.m   5 p.m EmptyReede Juun 13, 2014 3:06 pm

"Seda küll. Sa oled lausa hull. Ja see meeldib mulle" muigas noormees kergelt kui lauset kuulis, peale mida mingi kogus vett tema pihta lendas. Hetkeks sulges ta silmad ning peale seda suunas ta pilgu taas Naomile. "Oi sa saad" turustas Christian ning pritsis tütarlast vastu. Seejärel läks ta vee alla ning ujus kiiresti ning sujuvalt neiu selja taha, seal taas veepinnale tõustes. Ta hakkas tidrikut kõdistama. Seda oli õnneks okei teha, kuna noormehe jalad ulatusid täpselt maha. A ei tea kas too üldse kartis kõdi? See võis omamoodi naljakas juba olla.
Tagasi üles Go down
Naomi Douglas

Naomi Douglas

Postituste arv : 48
Age : 24

Tegelase leht
Hüüdnimi(ed): Benny, Bunny
Vanus: 19

5 p.m Empty
PostitaminePealkiri: Re: 5 p.m   5 p.m EmptyReede Juun 13, 2014 5:29 pm

"Päris hulluks ma ennast ei kutsuks, aga palju sealt just puudu ei ole," muigas Naomi õrnalt. Hulluks hakati tüdrukut pidama eelmine aasta, kui neil ühe surfitunni ajal tõusis tuul ja lained muutusid kolm korda suuremaks ning neidis oli ainukene, kes julges laineid püüdma minna. Loomulikult oli ta hull, kuna oleks võinud ebaõnne puhul vägagi halvasti lõpetada. Benson sai hoiatuse, kuna tegi midagi, mida ta nautis.
Kui Alex korraga sukeldus ja hetk hiljem neidise selja taha ilmus, hakates teda kõdistama, võpatas näitsik algul, kuid hakkas seejärel naerma. Kõdi on näitsik alati kartnud, küll aga õnneks mitte nii palju kui paljud teised tüdrukud, kuid sellegi poolest. Keeranud ennast peagi ümber, et mehe tegevus lõpetada, sattusid nad vägagi lähestikku. Naomi pruunid silmad olid täpselt Chrisi huulte kõrgusel ja tüübile otsa vaatamiseks, pidi näitsik pead tahapoole kallutama.
Tagasi üles Go down
Alex C. Santos
Surfamine, lasketiir
Alex C. Santos

Postituste arv : 86
Age : 26

Tegelase leht
Hüüdnimi(ed): Alex, Chris
Vanus: 25

5 p.m Empty
PostitaminePealkiri: Re: 5 p.m   5 p.m EmptyReede Juun 13, 2014 6:09 pm

Alexi silmad olid suunatud Naomile. "Segane " kinnitas noormees aga oma mõtet. Kindlasti heas mõttes segane. Julge, avatud ning mõnus kaaslane igas situatsioonis. Naomi peatas kõdistamis. Nooruk oleks siiski suutnud seda edasi teha, kuid lõpetas. Selle asemel viis ta oma käed neiu puusadele, jäädes temast kinni hoidma, et too lihtsamini vee peal püsiks. "Nii et sa kardad kõdi. Nüüd tean ma vähemalt ühte su nõrkust " rääkis noormees, endal huulil kaval muie. Ta tõstis ühe märja juuksesalgu tüdruku kõrva taha ning viis käe seejärel tagasi, kus see enne oli.
Tagasi üles Go down
Naomi Douglas

Naomi Douglas

Postituste arv : 48
Age : 24

Tegelase leht
Hüüdnimi(ed): Benny, Bunny
Vanus: 19

5 p.m Empty
PostitaminePealkiri: Re: 5 p.m   5 p.m EmptyReede Juun 13, 2014 6:23 pm

"Pigem hulljulge ja seiklushimuline. Hull ja segane on natukene negatiivse alatooniga ning need tekitavad minus tunde, nagu ma peaksid veetma osa enda ajast psühholoogi juures," muigas Naomi, vaadates Alexi silmi, mis meenutasid natukene tema enda omi, ainult need polnud nii tumedad. Kuna näitsik oli vähem kui poole meetri kaugusel mehest ja tüübi käed olid tema puusadel, ei osanud neidis neid kuhugi mujale panna, kui jätta need Alexi rinnale. "Ning ma ei tea sinu ühtegi nõrkust," kergitas Benson kulmu, hoides enda pilku mehel. Õnneks olid nad nii privaatses kohas, kus polnud kunagi kedagi teist, seega ei saanud keegi sellest olukorrast valesti aru saada. Kui Chris ühe Bunny juuksesalgu tema kõrva taha pani, läbis neidist värin ja tundis korraga endas kõige suuremat kohmakust, mida võimalik tunda on.
Tagasi üles Go down
Alex C. Santos
Surfamine, lasketiir
Alex C. Santos

Postituste arv : 86
Age : 26

Tegelase leht
Hüüdnimi(ed): Alex, Chris
Vanus: 25

5 p.m Empty
PostitaminePealkiri: Re: 5 p.m   5 p.m EmptyReede Juun 13, 2014 6:33 pm

"Olgu. Hulljulge siis" lausus Alex ning naeratas kergelt. "kuigi totu sobiks ka ideaalselt " lisas ta ning Turustas vaikselt. "Ja siis ka veel armas,.. ja kaunis" rääkis noormees tasa. Peale mida järgnes väike köhatus. Kas tõesti hakkas ta jälle liiga palju rääkima. Pärast ehmub Naomi veel ära. "Küll sa teada saad. " lausus Alex oma nõrkuse koha pealt. Mingi aeg tänase päeva jooksul oli ta aru saanud, et tema nõrkuseks on neiu ise. Aga seda ei tahtnud Chris veel välja öelda.
Tagasi üles Go down
Naomi Douglas

Naomi Douglas

Postituste arv : 48
Age : 24

Tegelase leht
Hüüdnimi(ed): Benny, Bunny
Vanus: 19

5 p.m Empty
PostitaminePealkiri: Re: 5 p.m   5 p.m EmptyReede Juun 13, 2014 6:43 pm

"Kust kohast ma siis totu olen?" kergitas Naomi muiates kulme, vaadates endiselt mehele otsa, kelle kõrval nägi Bunny päris pisikene välja. Alex järgmiste sõnade peale naeratas neidis õrnalt, kallutades pead kergelt küljele. Loomulikult on meeldiv kuulda, et sind peetakse ilusaks, aga mingil põhjusel kõlas see Chrisi suust eriliselt. "Eks ma siis jään ootama, kuigi see võiks kiiremini tulla. Pole eriti aus, kui sa tead peaaegu kõiki mu hirme ja kartusi ning ma ei tea ühtegi sinu oma," sõnas neidis vaikselt, kuna valjemat hääletooni polnud lihtsalt vaja kasutada.
Tagasi üles Go down
Alex C. Santos
Surfamine, lasketiir
Alex C. Santos

Postituste arv : 86
Age : 26

Tegelase leht
Hüüdnimi(ed): Alex, Chris
Vanus: 25

5 p.m Empty
PostitaminePealkiri: Re: 5 p.m   5 p.m EmptyReede Juun 13, 2014 6:57 pm

"Totu võrdub hulljulgega" rääkis noormees siis ning naeratas nüüd juba laiemalt. "Mulle meeldib see sõna lihtsalt rohkem" lisas ta. See oli lihtsalt armas sõna. Chrisile meeldis. "Sul vist ei jää muud üle tõesti, kui oodata" lausus noormees järgmise lause peale. "Sa oled nutikas tüdruk" lausus ta. Chris liikus seejärel oma peaga neiu pea kõrvale. "Küll sa välja mõtled" lausus ta tasa ning eemaldus siis Naomist. Vaikselt hakkas ta selili edasi ujuma, liikudes kose poole. Seal all oli veel käimata. "Lähme?" küsis ta ning muigas kergelt.
Tagasi üles Go down
Naomi Douglas

Naomi Douglas

Postituste arv : 48
Age : 24

Tegelase leht
Hüüdnimi(ed): Benny, Bunny
Vanus: 19

5 p.m Empty
PostitaminePealkiri: Re: 5 p.m   5 p.m EmptyReede Juun 13, 2014 9:00 pm

Naomi turtsatas lõbusalt, vangutades kergelt pead. Patsikumm, mis hoidis tema juukseid krunnis, oli ilmselt liiga pisikene, sest vaikselt vajusid tema juuksed soengust välja, jäädes kergete lokkidena neidise õlgu katma. Alexi sõnade ja läheduse peale kergelt neelatanud, jälgis näitsik meest vaikides, suult oli kadunud see pisikene muie, mis seal alati oli.
"Ise ütlesid, et ma olen segane," hakkas Benson hetkeks naerma, pruunid silmad meest jälgimas, kes sellili ujudes kose poole suundus. Looduslik dušš oli neil täitsa olemas. Juukseid kinni hoidnud kummi ümber randme pannud, ujus näitsik rahulikult sinna poole.
Tagasi üles Go down
Alex C. Santos
Surfamine, lasketiir
Alex C. Santos

Postituste arv : 86
Age : 26

Tegelase leht
Hüüdnimi(ed): Alex, Chris
Vanus: 25

5 p.m Empty
PostitaminePealkiri: Re: 5 p.m   5 p.m EmptyReede Juun 13, 2014 9:19 pm

"Segane, totu aga kindlasti ka nutikas" kinnitas Alex seda mida ta enne rääkis. "Sa oled kõike seda" lisas ta ning muigas kavalalt, peale mida ta vaikselt endamisi naeris. Naeris ta seepärast, et tal oli hea tuju. Noormees oli rõõmus. Lõpuks jõudis ta kose alla. Ta ujus selle alt läbi. Siis tagasi välja ja uuesti kose taha. Ühelt poolt ilusam kui teiselt poolt. Kiirelt tõmbas ta kätega üle näo, kuna vett pritsis palju, vahepeal ka silma ning see oli pisut häiriv, kuid elab üle. Alexil oli praegu tunne, et ei tahakski kunagi sealt ära minna.
Tagasi üles Go down
Naomi Douglas

Naomi Douglas

Postituste arv : 48
Age : 24

Tegelase leht
Hüüdnimi(ed): Benny, Bunny
Vanus: 19

5 p.m Empty
PostitaminePealkiri: Re: 5 p.m   5 p.m EmptyReede Juun 13, 2014 9:46 pm

"Äkki peaksid juba ütlema, et kõik positiivsed omadussõnad, mis maailmas on," turtsatas Naomi lõbusalt, vaadates hetkeks veel Alexile otsa. See, kuidas mees teda kiidab ja positiivsete omadussõnadega iseloomustab, muutus juba tüdruku jaoks veidraks, aga samas eks õpetajad ikka enda parimaid õpilasi kiidavad. Jõudnud kose juurde, sukeldus näitsik hetkeks, tõustes kose taga uuesti pinnale. Enda pruunid lokkis juuksed üle pea lükanud, istus neidis ühele kaljuseina juures olevale kivile, hoides enda jalgu vees, aga kuskil põlvedest saadik oli ta veest väljas. Täiskuu ajal on siin imeline. Eelmine aasta rikkus ta kord reegleid, kui hiilis südaööl enda majakesest siia, et nautida tähti ja täiskuud vaikuses ja üksinduses. Terve järv sätendas, peegeldades neid miljoneid tähti ka koopa seinale ja laele.
Tagasi üles Go down
Alex C. Santos
Surfamine, lasketiir
Alex C. Santos

Postituste arv : 86
Age : 26

Tegelase leht
Hüüdnimi(ed): Alex, Chris
Vanus: 25

5 p.m Empty
PostitaminePealkiri: Re: 5 p.m   5 p.m EmptyReede Juun 13, 2014 9:58 pm

Chris mõtles hetke, vaadates neiu poole. "Ei, kõiki positiivseid omadussõnu sa ei saa" lausus noormees pisut kiuslikult, ise seepeale naerdes. Ta hüppas samuti kaljuseina juurde istuma, jäädes neiust umbes meetri kaugusele. "Ma ei tea kuidas sinuga lood on, aga ma ei raatsi siit niipea ära minna" pomises noormees hetke pärast. Loomulikult ei saanud ta sinna jääda. Chris pidi veel õhtul ring käigule minema, et vaadata, et kõik reeglitest kinni peaksid. Sinnani oli aga aega päris palju. Sai veel selle koha võlusid nautida.
Tagasi üles Go down
Naomi Douglas

Naomi Douglas

Postituste arv : 48
Age : 24

Tegelase leht
Hüüdnimi(ed): Benny, Bunny
Vanus: 19

5 p.m Empty
PostitaminePealkiri: Re: 5 p.m   5 p.m EmptyPüh Juun 15, 2014 11:34 am

"Aga enamikul on kindlasti minu nimi juurde märgitud," turtsatas Naomi lõbusalt. Ta lihtsalt ei suutnud uskuda, kui lolli juttu ta momendil ajas. Kuidas tuli neidis üldse sellise mõtte peale, et üks laagri õpetajatest peaks teda kiitma iga omadussõnaga, mis inglise keeles on.
"Siia võiks tõesti jääda, aga mõni meist peab varsti tagasi laagrisse minema," sõnas näitsik õrnal naeratusel, pöörates enda pruunid silmad mehele. Öörahuni oli õnneks veel palju aega, kuid Benson pidi paari sõbraga kokku saama, kellega koos on ta käinud aeg-ajalt öösiti surfamas. Viimased korrad on see põhiliselt olnud siiski lauaga vee peal ulpimine ja tähtede vaatamine, kuna ööd on siin rahulikud.
Tagasi üles Go down
Alex C. Santos
Surfamine, lasketiir
Alex C. Santos

Postituste arv : 86
Age : 26

Tegelase leht
Hüüdnimi(ed): Alex, Chris
Vanus: 25

5 p.m Empty
PostitaminePealkiri: Re: 5 p.m   5 p.m EmptyPüh Juun 15, 2014 12:21 pm

"Me mõlemad peame ju olema" lausus Alex ning muigas kergelt. "Teil on ju öörahu neiu" rääkis noormees. Alex pidi kontrollringi tegema aga neiu pidi ju oma majakeses olema. "Ei lähe kusagile kondama. Vähemalt mitte ilma minuta" muigas Christian juurde, suunates oma pilgu Naomile. Ta nägi praegu ikka väga hot välja. Noormehe südamelöögid läksid hetkeks kiiremaks. Ruttu viis ta pilgu tagasi kosele.
Tagasi üles Go down
Sponsored content
5 p.m Empty
PostitaminePealkiri: Re: 5 p.m   5 p.m Empty

Tagasi üles Go down
 

5 p.m

Vaata eelmist teemat Vaata järgmist teemat Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 2Mine lehele : 1, 2  Next

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Camps of Jamaica :: Camp Liberty :: Laagri territoorium :: Mets-