Camps of Jamaica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PealehtPealeht  OtsiOtsi  Latest imagesLatest images  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  
Kuna meil on siin foorumis rohkelt tüdrukuid, siis, kui võimalik, palun teha juurde ka noormehi! (:

Share
 

 In heart we are all children

Vaata eelmist teemat Vaata järgmist teemat Go down 
AutorTeade
Naomi Douglas

Naomi Douglas

Postituste arv : 48
Age : 28

Tegelase leht
Hüüdnimi(ed): Benny, Bunny
Vanus: 19

In heart we are all children Empty
PostitaminePealkiri: In heart we are all children   In heart we are all children EmptyKolm Juun 11, 2014 10:29 am

Nende kolme suvega siin laagris on Naomi lisaks elamuse nautimisele ja surfamisele õppinud tundma ka paljusi lahedaid inimesi, kellega koos õhtut veeta ja isegi pärast laagrit aega veeta. Esimeste hulka kuulus kindlalt Jay. Jalutanud noormehe kõrval sadamakail, käes rull suhkruvatti, kõndisid nad lõbustuspargi poole. Kuigi Bunny'l oli vanust juba 19 eluaastat, tunneb neidis ennast endiselt lapsena ning lapsed armastavad vilkuvaid tulesid, magusat ja karusselle. "Ma loodan, et nüüd sa lõpuks mõistad, kui lahe oli, et sa minuga kaasa tulid. Mõtle, sa jääksid kõigest sellest ilma ja lisaks minu kiljumisest, sest seda lihtsalt mujal ei kuule," muigas näitsik lõbusalt, pöörates enda pruunid silmad Jay'le. Kuna kell sai alles kuus ja päike oli veel suht kõrgel, kandis neidis päikeseprille, et ta ei peaks pidevalt kissitama.

Spoiler:

OT: kinni
Tagasi üles Go down
Jay Hamilton

Jay Hamilton

Postituste arv : 54
Age : 27

Tegelase leht
Hüüdnimi(ed): Jay
Vanus: 17

In heart we are all children Empty
PostitaminePealkiri: Re: In heart we are all children   In heart we are all children EmptyKolm Juun 11, 2014 6:57 pm

Tänasel vabal päeval oli Jay Naomi kutse Kingstonisse sõita otseloomulikult vastu võtnud. Päris kena päev oli siiski nii üleüldse kui ka ilma poolest, seega miks peaks laagris passima? Bussisõit linna möödus noortel kahekesi üsna kiiresti ja Kingstonisse jõudes lasi Jared neiul end vedada lõbustusparki, kuhu nad nüüd teel olidki."Muidugi on mul hea meel, et sa mind kaasa kutsusid," kinnitas Jay Naomile ja muigas. Tüdrukute moodi oli muidugi lapselikult käituda ja atraktsioonidel ühtlasi ka kiljuda, seega oli neiudega teinekord päris lõbus lõbustuspargis möllata. Pealegi oli Naomiga alati lahe, eelmisel aastal sai samuti mitmeid seiklusi korda saadetud. "Teeme nii, et ma võidan sulle ühe kaisukaru või midagi, kui ühe tiiru Ameerika mägedel ilma kiljumata suudad olla," pakkus Jared sõbrannale pooleldi naljaga, teades, et too ei suuda seda niikuinii.
Tagasi üles Go down
Naomi Douglas

Naomi Douglas

Postituste arv : 48
Age : 28

Tegelase leht
Hüüdnimi(ed): Benny, Bunny
Vanus: 19

In heart we are all children Empty
PostitaminePealkiri: Re: In heart we are all children   In heart we are all children EmptyKolm Juun 11, 2014 8:09 pm

Tükikese roosat suhkruvatti endale suhu pannud, ulatas Naomi varda otsas oleva palli ka Jay poole. Tervet rulli ei jõua neidis ka ära süüa. Pealegi pidid näitsik natukene enda söömisi ka jälgima, kuna erinevalt meestest hoolitsesid naised enda figuuri ja välimuse eest üldiselt. "Aga kui ma tõesti suudan ühe ringi kiljumata ära teha ja sa ei võida mulle seda karu, mis siis saab? Sest nagu ma aru sain, siis tegu on kihlveoga?" kergitas Bunny hetkeks kulmi, jäädes noormehele otsa vaatama. Peagi oli tema suul uus naeratus, mis ei kadunud sealt nii pea.
Tagasi üles Go down
Jay Hamilton

Jay Hamilton

Postituste arv : 54
Age : 27

Tegelase leht
Hüüdnimi(ed): Jay
Vanus: 17

In heart we are all children Empty
PostitaminePealkiri: Re: In heart we are all children   In heart we are all children EmptyNelj Juun 12, 2014 2:01 pm

Jay muigas, kui Naomi varrast suhkruvatiga tema poole suunas. Kutt sirutas käe välja ja rebis endale sealt ühe pallikese, mille kohe ka suhu pistis. Vahel ju võib endale head ka lubada, sest üldjuhul Jared väga suur magusafänn ei olnud. "Kui sa tahad seda ilmtingimata kihlveoks nimetada, siis miks ka mitte," arvas noormees. "Aga käime enne mägedel ära ja siis vaatame," lisas Jay hetk hiljem ja pööras pilgu sõbrannale. Suhkruvatti polnud pulga otsas ka enam kuigi palju alles, seega varsti saab minna küll.
Tagasi üles Go down
Naomi Douglas

Naomi Douglas

Postituste arv : 48
Age : 28

Tegelase leht
Hüüdnimi(ed): Benny, Bunny
Vanus: 19

In heart we are all children Empty
PostitaminePealkiri: Re: In heart we are all children   In heart we are all children EmptyNelj Juun 12, 2014 7:07 pm

"Juhul kui keegi ütleb teisele, et ta peab tegema midagi, saamaks auhinna, aga seda ainult juhul, kui ta selle teo ära teeb, siis on tegu ju kihlveoga," muigas Naomi lõbusalt, vaadates Jay'le otsa. Sõrmedega läbi juuste tõmmanud, sasis ta neid kergelt, andes neile kohevust juurde.
"Enne lähme vaatame, kui suur võimalus sul üldse võita on, sest muidu ma isegi ei hakka sinna üles ronima ja enda närve kulutama," turtsatas näitsik, võttes Jay endale käevangu ja kõndides temaga esimese putka juurde, kus sai enda täpsust harjutada ning auhinnaks mingi pehme mänguasi võita.
Tagasi üles Go down
Sponsored content




In heart we are all children Empty
PostitaminePealkiri: Re: In heart we are all children   In heart we are all children Empty

Tagasi üles Go down
 

In heart we are all children

Vaata eelmist teemat Vaata järgmist teemat Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Camps of Jamaica :: Kingston :: Reynold's Pier :: The Reynold's Amusement Park-