PealehtPealeht  KKKKKK  OtsiOtsi  Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  
Kuna meil on siin foorumis rohkelt tüdrukuid, siis, kui võimalik, palun teha juurde ka noormehi! (:

Share
 

 Camp Liberty õpilased

Vaata eelmist teemat Vaata järgmist teemat Go down 
AutorTeade
Danielle Ryan
Administraator; Camp Liberty looja


Postituste arv : 420

Tegelase leht
Hüüdnimi(ed):
Vanus:

Camp Liberty õpilased Empty
PostitaminePealkiri: Camp Liberty õpilased   Camp Liberty õpilased EmptyEsm Juun 02, 2014 8:10 pm

Neiud

Isabella Avery
16-aastane
Nartsissistlik ja tugeva iseloomuga neiu. Tema on alati see, kes algatatab kuulujutte teiste kohta ning enamjaolt on need valed. Naudib teiste elu rikkumist. On noa selga löönud lõpmatult paljudele inimestele, et saada, mida tahab. Armastab inimestega manipuleerida. Vihkab, kui talle öeldakse, mida tegema peab. Isabella vanematel sai tema suhtumisest kõrini ning nad otsustasid saata tüdruku kohta, kus talle distsipliini õpetatakse ja selleks valisid nad terve suve laagris Camp Liberty. Unistused tal puuduvad ja sisemiselt on pisut nõrdinud, et ei tea, mida oma eluga teha.

Melissa Morris
16-aastane
Melissa tuleb suurest perekonnast. Tal on viis õde-venda, kolm neist on adopteeritud. Melissa on juba lapsepõlvest peale olnud elava fantaasiaga. See tuli talle aga ainult kasuks, kuna vanemad panid tüdruku erinevatesse huviringidesse, kus Melissa sai väljamõeldud lugudega midagi edasi teha. Tüdruk kirjutab praegu lühijutte ja harva ka luuletusi. Tüdruk tuli laagrisse, et enda oskusi lihvida, mõned aastad tagasi käis siin ka ta vanem õde, kes põhiliselt õppis muusikat ja surfamist. Ka Melissa on surfamispisiku saanud. Üldiselt on tegu lõbusa tüdrukuga, ta ei karda olla esimene, kes tõstab käe ja loeb ette enda loomingut.

Anastasia Blake
17-aastane
Anastasia oli vastsündinu, kui ta anti adopteerimisele ning mõned kuud hiljem lapsendas tüdruku rikas vanapaar, kellel ei olnud oma raha ega armastust kuhugi mujale panna kui järeltulijasse. Eelnevalt mõnest teisest lastekodulapsest sai tüdruk suurepärast hoolt ja armastust. Vanapaarike hellitas tütarlast rahaga ning kõigega, mida selle eest saada võib. Naine, kes Anastasia üles kasvatas, oli noorpõlves olnud professionaalne baleriin ning tegi ka plikatirtsu sellega tuttavaks. Anastasia ei olnud baleriiniks olemisest kuigi vaimustunud, ent tantsimisest küll, mistõttu liitus ta tantsugruppidega, et õppida erinevaid stiile. Kuulnud Camp Libertyst ja selle suveprogrammist, oli neiu suur soov sellest osa võtta.

Zoe James
18-aastane
Zoe enda nimi on muusikalidemaailmas üsna tuntud. Ta on ka mõnes filmis pisikest rolli täitnud ja tema ego on seetõttu kõva tõusu saanud. Tüdruk arvab, et ongi juba kuulus filmistaar, ometi on tal see suvi täiesti vaba, kuna Zoe diivatsemise tõttu ei ole ta endale uut rolli saanud. Neiu muretseb sisimas, et ta tähelend jäigi lühikeseks, kuid teistele näitab vaid uhket ja ülbet nägu.


Caitlyn Monroe
18-aastane
Keskkoolis oli Caitlyn alati see, keda narriti ning kellele teibiti ’friik’ otsa ette. Ta tundis end kui tühi koht ega osanud enda eest välja astuda. Tagasihoidliku iseloomuga noorel neiul ei ole elus ka palju sõpru olnud, vaid üks lähedane, kellega ta ei õppinud samas ülikoolis. Oma probleeme kurtis ta vanemale õele, keda need üldse ei huvitanud ja kelle elumissioon oli pidutsemine. Keskkoolilõpu kingituseks sai ta suve veeta Camp Libertys, millega vanemad lootsid, et see muudab Caitlyni avatumaks. Neiul on vaid hirm, et kordub sama, mis kordus keskkoolis. Tema arvates on inimesed kõikjal ühesugused.
Noormehed

Colin Hayes
16-aastane
Colin on kasvanud korvpallitreeneri käe all ning on poisikesest saadik juba palli põrgatanud. Tema isal on Colini osas suured lootused korvpallimaailmas ning noormehel endal samuti. Tema unistus on mängida NBAs, kuid isa pidev peale surumine tekitab aina rohkem ja rohkem stressi. Seetõttu otsustas ta suveks põgeneda Jamaicale, noortele mõeldud laagrisse, et seal pingest vabaneda ning samal ajal ka korvpallitreeningutega jätkata. Iseloomult on Colin pisut naiivne, usub inimesi, kes lubavad talle suurt tulevikku ja seab enda lootused liialt kõrgele, et hiljem taaskord pettunud olla. Muidu viisakas noormees ja nagu naised ütlevad, džentelmen, eriti veel enda noore vanuse kohta. Kohtleb kõiki austusega, tal ei ole kunagi eelarvamusi ja näeb igas inimeses midagi head. Üdini positiivne noormees.

Jay Hamilton
17-aastane
Suurepärase näitlemisande ja huumorisoonega noormees. Tema nägu on tuntud ka nii mõneski komöödiasarjas ning tänaval näidatakse tema peale isegi näpuga. Lisaks sarjadele, kus ta mänginud on, on kutt oma sõpradega teinud erinevaid koduvideosid: Jackassi-taolisi lollusi kui ka näidanud oma oskusi, näiteks rulatamine ja sellega seotud trikid. Camp Liberty on tema jaoks kui uus koht, kus jätkata koduvideote tegemist. Paljudel noortel on kaasas igal pool fotokas – Jayl on kaasas videokaamera, et olla valmis iga hetk filmima meeldejäävat sündmust. Lisaks videotele on tema teiseks huviks ujumine. Osariigis saavutas Jay teise koha.


Scott Keller
18-aastane
Rikkurite võsuke, kes on juba varases eas tutvunud alkoholi,  tubakatoodete ning illegaalsete ainetega. Hiljuti avastas ka, et teda võluvad endast kümmekond aastat vanemad naised. Eriti abielunaised, kellega armuafääri pidamine on üks vähestest asjadest, mis talle elus tõelist naudingut pakkunud on. Suhteid on noormehel olnud palju, kõik need on olnud lühikesed, sest keskkoolipreilid tüütavad teda ära. CampLibertysse tuli ta vaid surfamise pärast, mida on harrastanud juba poisikesest saadik ning kutt on kinni pannud mitmed LA surfivõistlused. Ühel päeval unistab olla professionaalne surfar.


Daniel "Danny" McCarthy
18-aastane
Daniel on üks laagri püsiasukatest sellest ajast peale, kui tal keskkool lõppes. Daniel on suurepärane kunstnik enda vanuse kohta, aga et Danny on  boheemlane, kes eelistab saareelu linnale, siis on ta praegu plaaninud veel vähemalt pool aastat Jamaical veeta. Noormees tahab liituda tulevikus ühe projektiga, kuhu võetakse noori kunstnikke, selleks peab vanust aga olema vähemalt 21 eluaastat. Daniel on viimasel ajal sellega tegelenud, kuna projekti jaoks on vaja korralikku portfooliot.

Garrett Avery
18-aastane
Isabella vend, kes on ilmselt ainus inimene maailmas, kes julgeb oma õele vastu astuda. Ta teab, et Isabella on selline madu ning tihti kaitseb inimesi, kui noorem õeke kedagi narrimas on. Garrett ei põlga tüdrukut, pigem loobib tema pihta sarkastilisi kommentaare ning naerab ta välja, et tüdruk tunneks end sama halvasti kui kõik need teised, kelle elu ta rikkunud on. Muidugi sooviks ta, et Isabella ei oleks selline ning ta ei mõista, mis neiu taoliseks tegi, aga perekonda ei saa valida. Iseloomult on Garrett vabameelne kutt, paljud nimetavad teda heaks fotograafiks, vähesed ka suurepäraseks.


Brent Donovan
19-aastane
Donovanide perekond on juba sajandeid olnud aaretejahtijad. Esivanemad otsisid labidaga maalt, järgnev põlvkond võttis kasutusele metallidetektori ning praegused noored Donovanid kolisid maalt merre. Öeldakse ju, et merepõhjas on miljardite väärtuses avastamata aardeid ja see oli väide, mistõttu Donovanid tänapäeval troopiliste veekogude põhja uurivad ning aardeid otsivad. Ka Brent Donovan on perekonnaärisse kaasatud ning Camp Libertysse tuli ta selleks, et Jamaica merele ligi pääseda. Oma tööd hoiab ta saladuseks ning kui küsitakse temalt laagrisse tuleku põhjust, mõtleb ta midagi suvalist koha peal välja. Brenti vanemad ostsid noormehele ka jahi, mis seisab Kingstoni jahisadamas ning ootab sõitmist. Vabadel aegadel on tema võimalus minna aaretejahile avamerele.
Tagasi üles Go down
 

Camp Liberty õpilased

Vaata eelmist teemat Vaata järgmist teemat Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Camps of Jamaica :: Tegelased :: Ettekirjutatud tegelased-