PealehtPealeht  KKKKKK  OtsiOtsi  Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  
Kuna meil on siin foorumis rohkelt tüdrukuid, siis, kui võimalik, palun teha juurde ka noormehi! (:

Share
 

 welcome welcome welcome

Vaata eelmist teemat Vaata järgmist teemat Go down 
AutorTeade
Penelope Luna

Penelope Luna

Postituste arv : 34

Tegelase leht
Hüüdnimi(ed): Luna, Nell
Vanus: 16

welcome welcome welcome Empty
PostitaminePealkiri: welcome welcome welcome   welcome welcome welcome EmptyEsm Juun 09, 2014 6:38 pm

Kinnitanud ühele õpetajatest oma viiendat korda, et jah, ta tõesti on piisavalt võimekas, et oma majake omal jõul üles leida ning kõik oma kaks kohvrit, spordikott ja õlakott sinna kohale veeretada, liikus Penelope oma musta suvekleidi välkudes mööda laagriplatsi, beež laia äärega kübar kuklasse lükatud, üks kohver ühe käe ja teine teise käe otsas, spordikott neist suurema peale toetatud ning õlakott üle vasaku õla visatud. Täiesti võimalik, et ta võis endast esimesel kohtumisel totaalse kaamli mulje jätta, aga neil oli terve suvi ees ning küll kõik teda tänavad, kui ta kaks nädalat järjest sama topiga käimise asemel neile pisut vaheldust ja ilu demonstreerib.

Kuna peamajast oli öeldud, et ta oli koos kolme teise piigaga koos esimesse majja paigutatud - kas see oli hea või halb oli siiani otsustamisel - polnud tüdrukul sihtkohani eriti pikk maa ning juba varsti taris ta kogu oma kraami mööda kaheastmelist treppi üles pisikesse puitmajakesse. "Pole paha," pomises brünetitar endamisi, kui kohvrid püstiasendisse täiesti juhuslikult otse ukse ette unustas ning oma spordi- ja õlakoti uksest kõige kaugemalasuva voodini tassis, et need sinna peale maha kukutada. Esimesena kohalejõudmisel olid ilmselgelt omad plussid. Ta ei pidanud end iga päev narisse vinnama ning ühtlasi ei jõllitanud iga sisseastuja talle otse näkku. Tuba ise oli märkimisväärselt armas ja kodune.. ainus asi, mis puudus oli muusika. Ning selle parandas Penelope peagi, tirides õlakotist välja kaasaskantavad Ipodi kõlarid ning Ipodi, mille ta peagi pesasse sättis ning juba varsti kostusid üle majakese suvised r&b biidid.

_________________
“I always thought it was the saddest and most devastating ending. How you could have these enormous dreams that never get met. How without knowing it you could just make yourself smaller over time. I don't want that to happen to me.”
Tagasi üles Go down
Sophia Hall

Sophia Hall

Postituste arv : 115
Age : 22

Tegelase leht
Hüüdnimi(ed): Sophie, Soph
Vanus: 17

welcome welcome welcome Empty
PostitaminePealkiri: Re: welcome welcome welcome   welcome welcome welcome EmptyEsm Juun 09, 2014 7:17 pm

Sophia oli kohale jõudnud märkimismäärselt suure kohvriga, mis mööda teerada kõndides ratastel tema järel lohises. Kohvri peale oli asetatud roosat värvi väiksem spordikott ning vasaku käe sõrmede vahel rippus helepruun käekott, mis sisaldas igaks päevaks vajaminevaid tarbeid. Tegelikkuses ei olnud see kogu kraam, mille ta Jamaicale kaasa tiris, kuna ema pidi talle suurema spordikotiga saatma järgi veelgi riideid. Sophia kõrval kõndis üks õpetajatest, kelle käest oli ta küsinud teejuhatust ning too juhataski näitsiku majani, kus ta ööbis hetkel koos kahe teise neiuga. Huvitav, kas üks neist on kohal ka juba? Või lausa mõlemad? Ta oli enda arvates üsna õigel ajal saabunud, seega võimalik, et lausa mõlemad on kohal. Too majake oli selline pisemavõitu ning päris armas. Loodetavasti on neil seal ikka enda vannituba, sest terve laagriga ühte või kahte jagada oleks ikka päris julm. God knows kui palju inimesi lõpuks laagrisse kokku koguneb.

Õpetaja lahkus, kui Sophia hakkas kohvrit trepist üles tassima ning vajutas ukselingile, et see lahti teha. "Mida k.." pobises ta, sest uks tuli lahti vaid mõned sentimeetrid ning siis peatus millegi taga. Kuulda oli muusikat, mis oli päris valjuks keeratud. "Halloo!? Kas keegi on seal? Kas sa saaksid mind palun aidata, midagi on ukse ees," hüüdis Sophia läbi mõne sentimeetrise uksevahe. Nüüd nägi ta kedagi seal liikumas ja loodetavasti too isik kuulis teda üle muusika. Kui ei, peab kõvemat häält tegema.
Tagasi üles Go down
Daisy McRae

Daisy McRae

Postituste arv : 20

Tegelase leht
Hüüdnimi(ed): Daisy, Rae
Vanus: 17

welcome welcome welcome Empty
PostitaminePealkiri: Re: welcome welcome welcome   welcome welcome welcome EmptyEsm Juun 09, 2014 7:18 pm

Pärast pikka ja väsitavat reisi Hispaaniast Jamaicale, oli saanud Daisy puhata ühes korralikus hotellis ja seda täiesti ihuüksi. Poole tunniga nuputas tüdruk välja, kuidas, kuhu ja mis kella aegadel saab. Niisiis võttis ta taaskord oma massiivsed ent kirevad kohvrid ja astus lifti. Väljas ootas teda juba takso, millega sai peaaegu sihtkohta. Sealt edasi pidi tüdruk liikuma ühistranspordiga, mis oli masendavalt ülerahvastatud. Veel hullemaks tegi olukorra see, et ilm oli tohutult palav ja bussijuht ei vaevunud konditsioneeri järgi panema. Olukorra summutamiseks torkas tüdruk omale kõrva kõrvaklapid ja pani ühe islandi loo käima, mis viis mõtted mujale.

Lõpuks ikka kohale jõudes, läks tüdruk mingisse registreerimis majakesse sisse ja ajas oma asjad korda. Talle pakuti küll abi kohvrite tassimisel, kuid kuna seal olid ka sellised esemed sees, mis võisid katki minna, eelistas Daisy oma asju ise tassida. Ta polnud kindel, milline maja see oli, kus ta pidi olema, kuid esimesele uksele koputades ja siis sisse vaadates, sai ta aru, et vale maja. Poiss, kes tuli vale maja ukse peal vastu, juhatas tüdruku õigesse majja. Maja ukse ees seisis keegi oma suue varanduse koguga, mis oli võrreldes Daisy kohvritega 1/2 rohkem. Daisyle endale küll tundus, et tal oli palju asju, kuid alati oli keegi, kellel oli rohkem. "Hei, miks sa sisse ei lähe?" küsis Daisy kõhklevalt neiu käest, kes istus justkui lootusetult seal. Seest kostis kõva muusika, mis vist isegi selgitas olukorda, kuid Daisy ei hakanud pakkuma midagi. Ta tänas veel seda poissi ka ning jäi kuulama seda tüdrukut.
Tagasi üles Go down
Penelope Luna

Penelope Luna

Postituste arv : 34

Tegelase leht
Hüüdnimi(ed): Luna, Nell
Vanus: 16

welcome welcome welcome Empty
PostitaminePealkiri: Re: welcome welcome welcome   welcome welcome welcome EmptyEsm Juun 09, 2014 9:21 pm

Muusika kõrvu paitamas, tantsiskles Penelope mööda pisikest maja ringi, tirides kotist lisaks kaasaskantavatele kõlaritele ja Ipodile välja pisikese sülearvuti ning koti meigiasjadega. Visanud pilgu ka vannitoale peale ning pritsinud enesele korra-paar mingisugust peent värskendavat mineraalvett näkku, mis pidi olema hea nii nahale kui meelele, kahjustamata seejuures meiki, jõudis näitsik viimaks oma kohvrite juurde tagasi, märgates alles nüüd, et keegi kolistab ukse taga. Ups? "Oota üks hetk," hüüdis brünetitar üle muusika, ust võõra nina ees uuesti kinni lükates, et see ta kohvrit seina ja enese vastu ei suruks, "Ma tirin need kohe ära," lisas ta nüüd pisut vaiksemalt, teades suurepäraselt, et teine teda ei kuule. Haaranud kohvrite sangadest kinni, üritas näitsik mõlemat korraga edasi tirida, mis võttis nende raskuse tõttu jälle omajagu aega, kuid viimaks suutis ta oma kompsud enese voodi juurde toimetada, muusikat pisut vaiksemaks keerata ning täpselt õigeaegselt tagasi tantsiskleda, et uks uute asukate ees lahti tõmmata. "Teretulemast," teatas näitsik laia naeratusega, märgates alles nüüd, et tüdrukuid oli ukse taga kaks. "Meil on majaga vedanud. Tuba on armas, meil on vann ja voodid ei ole üksteise otsas kinni. Ma valisin enda koha juba ära, tunnete selle kottide järgi ära. Kõik teised voodid on ilmselt vabad.. vähemasti oli maja tühi, kui ma siia tulin. Ja isegi kui keegi midagi varemalt broneerinud oli, siis.. finder's keepers, right?" seletas noorik majakaaslaste ees liikudes, viibates aeg-ajalt erinevatele vooditele, siis vannitoa poole, kuni maandus viimaks aknaalusele pingile istuma, lennutades jala säravalt üle põlve. "Mina olen Penelope. Eelistan Nell'i."

_________________
“I always thought it was the saddest and most devastating ending. How you could have these enormous dreams that never get met. How without knowing it you could just make yourself smaller over time. I don't want that to happen to me.”
Tagasi üles Go down
Daisy McRae

Daisy McRae

Postituste arv : 20

Tegelase leht
Hüüdnimi(ed): Daisy, Rae
Vanus: 17

welcome welcome welcome Empty
PostitaminePealkiri: Re: welcome welcome welcome   welcome welcome welcome EmptyTeis Juun 10, 2014 9:52 am

Natukene tusaseks tegi see olukord, et pidi ootama seal päikese käes, sealjuures ainuke võimalus puhata oli istuda oma kohvrite otsa, mida Daisy ilmselgelt ei teinud. See juba seletas seda, miks ta oleks tahtnud olla pigem poistega koos, kuid laagri reeglid olid juba sellised ja nii pidi tüdruk oma suve mööda saatma. "Tere jah,"  sõnas tüduk tasaselt majast välja tulnud üleolevas tujus näitsikule. Ta lasi enda ees oleval tüdrukul sisse minna ja astus seejärel ise ka sisse. Seal paistis olevat piisavalt ruumi, kuid need narid ei ahvatlenud teda eriti, teades, kui toreda unega ta oli, siis oleks tahtnud alumist voodikohta. "Ega sa pahaks ei pane, kui ma selle alumise koha võtan?" küsis Rae enda kõrval seisvalt punapäiselt tüdrukult, kes oli enne koos temaga ukse taga oodanud. Daisy jälgis mõnda aega seda ülimalt energilist tüdrukut, kes tutvustas end mõne aja pärast. Viisakaks jäädes, tegi Rae seda sama "Daisy, kuid mind kutsutakse tavaliselt Rae'ks." vastas ta ja jäi ootama kolmanda toakaaslase tutvustust, sest selle tüdruku nime ei teadnud ta siiani. Kui voodid kõrvale jätta, siis paistiis tuba isegi päris kodune ja armas olevat. Välisukse vastasseinas oli üks meeletult suur aken, kust langes tuppa mõnus soe päikesevalgus. Seda võis selle suve jooksul päris palju nautida, siiski Daisy armastas rohkem õues olla ja midagi koguaeg teha.
Tagasi üles Go down
Sophia Hall

Sophia Hall

Postituste arv : 115
Age : 22

Tegelase leht
Hüüdnimi(ed): Sophie, Soph
Vanus: 17

welcome welcome welcome Empty
PostitaminePealkiri: Re: welcome welcome welcome   welcome welcome welcome EmptyTeis Juun 10, 2014 10:51 am

Sophia viis pilgu brünetile tüdrukule, kes tema taha peagi ilmus ning uuris, mis toimub. Too oli ilmselt nende kolmas toakaaslane. "Ukse ees on midagi ja see ei tule lahti," seletas naine lühidalt. Muigama ajas see olukord pisut. Aga näitsik, kes sees oli, tegutses juba asja kallal ja kui Sophie oma lause lõpetanud oli, tõmbas toakaaslane ukse lahti. Neidis sisenes tuppa ja vaatas esmapilgul voodeid - narisse ta ei viitsinud ronida, aga iseenesest oli seal tore magada. Seejärel liikus ta edasi, et uurida hetkeks vannituba ja seejärel ka vaadet, mis avanes suurest aknast toa teises pooles. "Ei pane pahaks. Ma arvan, et võtan sinu vastas oleva voodi." Mõeldud, tehtud ja uksest parempoolne voodi kandis enda peal Sophia spordikotti ning käekotti, kohver oli asetatud voodi kõrvale nii, et see kellelegi jalgu ei tohiks jääda. "Päris kena tuba," kommenteeris Sophia, viies veel viimase pilgu üle toa. Kolme tüdrukuga saab ta vabalt hakkama samas toas ja eriti hea oli see, et vannituba said nad jagada omavahel, mitte terve laagriga. "Ma olen Sophia. Hüüdnimesid on igasugu, aga eelistan lihtsalt Sophia't," tutvustas näitsik ennast. Ta ei teadnudki, mida teha - kas asju lahti pakkida või lasta neil hetkel olla ja minna ümbrust uurima. "Te ei ole veel laagris ringi vaadanud, eks? Kui ei, võiks mõne aja pärast minna ja uurida ümbrust ning peamaja," pakkus Sophia, kui oli oma voodil istet võtnud. Pehme oli ka see, õnneks. Tema pilk oli vaheldumisi kord Nell'il, kord Daisyl, oodates vastust.

OT: Kas toas on mingid kapid ka või? Pildil vist ei olnud neid, kuid võib ju teha, et on?
Tagasi üles Go down
Penelope Luna

Penelope Luna

Postituste arv : 34

Tegelase leht
Hüüdnimi(ed): Luna, Nell
Vanus: 16

welcome welcome welcome Empty
PostitaminePealkiri: Re: welcome welcome welcome   welcome welcome welcome EmptyTeis Juun 10, 2014 1:32 pm

Enese tagumiku kenasti pingile maha istutanud, oli Penelopel viimaks aega oma uued toakaaslased korralikult üle vaadata. Esimene siseneja, too punapea, jättis talle koheselt oma 'kükitasin ukse taga, aga astun sellegipoolest naeratusega sisse' suhtumisega hea mulje. Ta tõesti oli neid kogemata veits blokkinud, nii et näitsikut poleks vähe bitchim nägu sugugi üllatanud, aga kui naeratus siis naeratus.. pealegi nägi tšikk igati armas välja, paistis moemaailmast üht-teist jagavat ja oli temaga enam-vähem sama pikk, mis tähendas võimalikku riidekapi jagamist, kui selleks vajadus peaks olema. Teine tüdrukutest paistis olevat pisut tagasihoidlikum ja natuke vaiksem, eriti oma 'ega sa pahaks pane'ga 'ma võtan selle' asemel, mis võis kahjuks-õnneks tähendada, et ta võib pisut nende jalgade alla jääda, aga kokkuvõttes nägi ka tema igati tip-top ja stiilne välja, mis tähendas, et seni paistis Nellil olevat toakaaslastega vedanud. Pealegi, seni kuni nad tema privaatsusesse ei tunginud, oli kõik okei. "Minu 'ekskursioon' on seni piirdunud peamaja ja sealt siia viiva jalgrajaga," vastas brünetitar õrna õlakehitusega, võttes viimaks kübara peast ning hiiglaslikud 'staaripäikeseprillid' eest, et need enese voodile visata. "Kuigi sellest totaalselt piisas, arvestades seda, m i l l i n e kutt mulle mingisuguseid laagrireegleid selgeks üritas teha. Ma võiks neid teine kordki kuulama minna. Nägite teda? Tumedad juuksed, kergelt päevitunud, ilmselgelt vormis, hallid silmad? H O T!" lisas Penelope naerdes, pingilt püsti tõustes, et oma meigikott avada ning sealt tagasihoidlik must patsikumm välja otsida. "Aga jaa, totaalselt, me peaks kindlasti peamajja veel uudistama minema," vastas ta viimaks Sophia tehtud ettepanekule, liikudes kavala paljuütleva naeratusega vannituppa, et juuksed peegli ees lohakasse hobusesabasse sättida. "Muideks, pool sellest riidepuudega kapist ja kaks sahtlit on minu," teatas ta uuesti vannitoast väljudes, sasides õrnalt patsist väljajäänud juukseid, et tukk kuumusest olenemata suht-koht kohev ja okei välja näeks.

OT: need võivad näiteks seal.. nurga taga olla, kust uks vannituppa läheb?

_________________
“I always thought it was the saddest and most devastating ending. How you could have these enormous dreams that never get met. How without knowing it you could just make yourself smaller over time. I don't want that to happen to me.”
Tagasi üles Go down
Daisy McRae

Daisy McRae

Postituste arv : 20

Tegelase leht
Hüüdnimi(ed): Daisy, Rae
Vanus: 17

welcome welcome welcome Empty
PostitaminePealkiri: Re: welcome welcome welcome   welcome welcome welcome EmptyKolm Juun 11, 2014 7:05 am

Kuna hetkel polnud nagunii suurt paremat teha, siis hakkas Daisy oma kohvreid lahti pakkima. Nendest võis leida kõiksugu riideid, alates kõige uuemast moetoodangust, lõpetades pisut vanemaga. Lisaks riietele oli ta omale kaasa võtnud meigitarbeid, sest peale hommikust ärkamist, polnud tal mingit soovi minna oma laagri kaaslaste ette ja näha välja nagu kaks sammu surmale võlgu. Meik aitas selle vastu alati, seega polnud mingit võimalust ka, et ta oleks need asjad koju unustanud. Et mõnikord igavust eemale peletada, oli võtnud tüdruk kaasa ka oma minimikrofoni, mille sai läpaka külge ühendada ja seejärel lindistada. Tänaseks aga polnud tal veel plaanis kedagi üllatada oma lauluhäälega. Ta jäi mõneks ajaks voodile istuma, viies pilgu nii Sophiale kui ka Penelopele. "Ma pole veel jõudnud tutvuda, kuid võin ka pärast tulla ümbrust uurima." sõnas Rae vahepeal. Nüüd viis Daisi oma pilgu teisele toakaaslasele, kes rääkis mingist kutist, keda oli kohanud. Daisy polnud veel seda poissi näinud, kuid eks laagri jooksul jõudis ära näha. "Ei ole veel näinud teda, ma kohtasin ühte blondi peaga pikka kutti siin, oli ka päris kenake teine," rääkis ta juurde. No jah, teemad poistest olid alati huvitavad, nendest võinuks pikalt vestelda. Rae jäi korraks riidekappi vaatama, mis paistis piisav olevat ka tema riiete jaoks nii et sellest polnud erilist probleemi, kui Penelope sealt umbes pool omale võttis.
Tagasi üles Go down
Sophia Hall

Sophia Hall

Postituste arv : 115
Age : 22

Tegelase leht
Hüüdnimi(ed): Sophie, Soph
Vanus: 17

welcome welcome welcome Empty
PostitaminePealkiri: Re: welcome welcome welcome   welcome welcome welcome EmptyKolm Juun 11, 2014 5:07 pm

Sophia kuulas rahumeeli Penelope' ära ning naeris kergelt selle peale. Aga kui Daisy'lt enam-vähem sama vastus kostus, siis ei suutnud ta küll teha muud kui silmi pööritada, sest m i k s? "Teil ikka vedas küll. Minule jagas teejuhiseid ja laagrireegleid mingi oma kaheksakümnendates halli peaga mees." Sophia võib-olla liialdas pisut, sest too mehike nägi välja tõepoolest vana ja üksikute hallide juustekarvadega ning ilmselt oli üldse oma neljakümnendates. Äkki oli see laagri dire? Peamajja uudistama minemine kõlas hästi. Lisaks peamajale tahtis Sophia ka näha järve, kus polnud ju tegelikult mitte midagi vaadata, aga ümbrus siiski. Söökla pidi kindlasti üle vaatama. Kuulnud, et Penelope hõivas juba poole kapist, tõusid Sophie kulmud kõrgemale ning vajusid seejärel kergelt kortsu. "Pool!? Mis sa võtsid oma terve elamise kaasa?" purskas ta. "Sa ju ikka tead, et meie tahame ka ruumi saada," lisas ta nüüd sõbraliku muigega, mis vaid kinnitas, et tüdruk võttis seda naljana. Aga seriously, kuhu ta kõik need riided paneb, mida emps lõpuks järgi saadab? Sophia kõndis seepeale riidekapi juurde, et näha, palju ruumi järgi on. "Okei, sa pead kohe kindlasti oma asjadega koomale tõmbama."
Tagasi üles Go down
Penelope Luna

Penelope Luna

Postituste arv : 34

Tegelase leht
Hüüdnimi(ed): Luna, Nell
Vanus: 16

welcome welcome welcome Empty
PostitaminePealkiri: Re: welcome welcome welcome   welcome welcome welcome EmptyReede Juun 13, 2014 10:11 am

Penelope naeris lõbustatult, kui Daisy oma versiooniga kuumast meet-cute'st lagedale tuli. "See suvi saab olema.. huu-vii-taav," ta pooleldi laulis, sukeldudes uuesti oma meigikotti, et silmapliiats välja otsida ning lennuki- ja autosõidust pisut räsitud lainerijooni värskendada, sest esmamulje oli kõik. "Uuh, kaheksakümnendad on tõesti pisut karm. Kolmekümnendad-neljakümnendad? That I could even dig. Iseenesestmõistetavalt siis, kui vanusega ei tule kaasa keskeakriisi šortsid ja sokkidega sandaalid." heitis brünetitar Sophiale kavala pilgu, suundudes minutiks-paariks tagasi vannituppa, väljudes sealt juba perfektselt joonistatud lainerijoontega. Sophia retoorilise sõnadevalingu peale Penelope kehitas vaid kergelt õlgu: "Enam-vähem. Me oleme siin terve suve - ma ei tea, kas ma augusti lõpuks tunnetan end veel ghetto-chic'ina või kaldun rohkem classy-chic'i poole. Valikut peab olema," vastas ta oma meigikotikest uuesti enam-vähem kokku pakkides, et seejärel eesmärgikindlal ilmel enne mainitud riietepuudega kapi juurde minna, kus Sophia juba seisis, üritades silma järgi paika panna, kui paljuga - või vähesega - ta leppida suudaks. "Okei, for the sake of not starting a war, kolmandik kappi on minu, kolmandik sinu, kolmandik Daisy - ja kui meie viimane toakaaslane end näole peaks andma, siis tema kaotus - kes ees see mees. Okei?" pöördus ta viimaks vähe leebemate tingimustega eelkõige Sophia poole, sest Daisy polnud ka eelneva variandi pärast häält tõstnud.

_________________
“I always thought it was the saddest and most devastating ending. How you could have these enormous dreams that never get met. How without knowing it you could just make yourself smaller over time. I don't want that to happen to me.”
Tagasi üles Go down
Maya A. Seo

Maya A. Seo

Postituste arv : 31

Tegelase leht
Hüüdnimi(ed): Boa
Vanus: 19

welcome welcome welcome Empty
PostitaminePealkiri: Re: welcome welcome welcome   welcome welcome welcome EmptyReede Juun 13, 2014 11:25 am

Teel laagrisse oli Maya veidi suutnud ära eksida, mis tõttu ta pisukese hilinemisega kohale jõudis. Peahoone oli nii hämmastav. Oma kodu võiks samasugune olla. Aga et oma majake siin üles leida? Ohkama võttis. Aga ta vist nägi nii eksinud seal välja, et keegi tore tädike tuli talle teed juhatama. Nägi ta välja igati, nagu ta korraldustiimis oleks. Majakese poole, mis järgmisteks kuudeks ta koduks on, kõndides, uuris ta ümbruse kohta ja ka seda, kellega ta ühes toas on. Ega ta muud tarka nende inimeste kohta teada saanud, kui et tema see kõige vanem on. Ehhh, nuta või naera. Ega väga vahet vist pole, sest Maya ise kipub üsna tihti päris lapsik olema.

Ühel õlal kitarrikott ning teisel võrdlemisi suur pruun õlakott, ühes käes vintage kohver ning teises veidi uuemat sorti kohver järgi veeremas, jõudis ta ilusti oma maja ukseni. Seest oli hääli kuulda, niiet ilmselgelt ei olnud ta esimene. Suure tõenäosusega tegelikult ka viimane. Stiilne hilinemine. Jõudis ta kohale parasjagu selleks ajaks, et kuulda endast tunduvalt jumekama neiu lauset. "Kes ees see mees, aga sellise suhtumisega meist väga häid sõpru ei saa. Kapis olev ruum läheb neljaks, sest see on mulle samapalju kodu järgnevateks kuudeks, kui sulle ja teistele toakaaslastele," alustas Maya suhtlust veidi tõsisema tooniga, olles ukse enda järel kinni lükanud. "Maya Ara Seo. Üldiselt kutsutakse Boaks või eesnimepidi." tutvustas ta ennast, jätmata oma kahe lause vahele erilist pausi, et keegi midagi vastu kobiseda saaks. Toon oli aga tunduvalt sõbralikum ning ka näol oli siuke kerge naeratus.

Kuna Maya oli viimane, siis väga voodivalikut tal polnud. Aga ega ta ei pahandanud ka, sest nari on tegelikult päris mõnus koht magamiseks. Viinud nüüd pilgu teiste tüdrukute kohvritele, siis vähemalt neidisele endale tundus, et tal on kõige vähem asju kaasas. Boa ei näinud, miks tal on vaja kaamelit mängida ja nii palju asju kaasa võtta, kui on võimalik ka vahepeal pealinnas ostlemas käia kui selleks vajadus tekkima peaks. Pealegi mahutas ta niikuinii suurema osa oma garderoobist nendesse kahte kohvrisse, lisaks muud tarbeesemed. Nii oma kitarrikoti kui ka õlakoti pani ta esialgu oma narisse. Asjade lahti pakkimisega kavatses ta veidi hiljem tegelema hakata. Oleks vast targem esialgu tutvusring ära teha ja üleüldse kohaga tutvuda. Praegu olid emotsioonid küllaltki laes ja ei tõmmanud asjade lahtipakkimiseni. Kohvrid tõstis Maya lihtsalt seina äärde, et need kellelegi ette ei jääks. Või kui, siis minimaalselt.

Veidi toas ringi vaadanud, jäid talle silma nood sahtlid, mis narivoodi all olid. Üle lugenud, sai ta neid kokku kaheksa. "Neid on igaühele kaks, jah?" pöördus ta teiste poole nii viisakusest, kuigi see ilmselge oli. Eeldades, et too jumekas neiu siin mingit ebaõiglast omaalgatust jälle teinud pole.

Seljas kandis ta musta valge-polka-täpilist seelikut, mis ulatas seistes enamvähem pool teed puusades põlvedeni. Ülalpool oli lihtne hall veidi vabamalt istuv tank-top, mille saba seelikuvärvli all oli. Kaelas rippus pikema keti otsas lihtne poolkuu ning et päris paljajalu poleks, siis kandis ta lihtsaid valgeid tenniseid. Juuksed olid aga lahtiselt, vasakult poolt tukk kõrva taha lükatud.

_________________
“When we are crushed like grapes, we cannot think of the wine we will become.”
Tagasi üles Go down
Sophia Hall

Sophia Hall

Postituste arv : 115
Age : 22

Tegelase leht
Hüüdnimi(ed): Sophie, Soph
Vanus: 17

welcome welcome welcome Empty
PostitaminePealkiri: Re: welcome welcome welcome   welcome welcome welcome EmptyReede Juun 13, 2014 12:14 pm

Kui Nell lõpuks nõustus, et nende riidekapp oleks jaotatud võrdselt kolmeks, ilmus platsi ka nende neljas ehk viimane toakaaslane, kes kohe uued tingimused paika pani. Need sobisid Sophiale väga hästi, sest võrdsed tingimused on alati kõike paremad. Probleem on pigem selles, kuhu ta oma riided ära mahutab. Esialgu tuleb vist mõned riided mahutada spordikotti, sest see jääb üldjuhul kõige vähem majas elajatele ette. "Sophia," tutvustus näitsik end. "Ja need tingimused sobivad, vähemalt mulle küll," lisas ta veel, viies nüüd küsiva pilgu Penelope' poole, sest arvas, et Daisy on nende tingimustega samamoodi rahul. Kui Maya mainis väikeseid sahtleid voodite all, viis Soph kohe pilgu neile, sest polnud neid üldse märganudki. Seejärel avastas ta, et tema voodi all on samuti neli sahtlikest. "Kuna minu voodi all on neid ka veel neli, siis on igaühele kolm," pakkus neiu, kuigi oleks lihtsam, kui kõik need sahtlid tema voodi all kuuluksid talle. Siis ei käiks teised tema voodi all nuhkimas. Aga kompromissi on alati võimalik leida.
Tagasi üles Go down
Daisy McRae

Daisy McRae

Postituste arv : 20

Tegelase leht
Hüüdnimi(ed): Daisy, Rae
Vanus: 17

welcome welcome welcome Empty
PostitaminePealkiri: Re: welcome welcome welcome   welcome welcome welcome EmptyReede Juun 13, 2014 1:54 pm

Igasugu tingimusi hakkas järsku korraga justkui eikusagilt sadama. Daisyl oli üsna ükskõik, tal peaasi, et kuidagi saaks selle suve siin sõbralikult ära ajada ja ta võis oma osa riideid hoida ka kohvris ning kasutada seda kui riideboksina. Kirsiks tordil võinuks natukene lõbus olla, pealekauba oli tal vaja siiski suuta õppida tüdrukutega läbi saama ja paistis, et nende majas oli nüüd igasugu erinevate iseloomudega plikse, seega võis end proovile panna. "Daisy, kuid võid kutsuda mind ka Rae'ks," tutvustas ta end neljandale toakaaslasele. "Ma olen samuti nõus, võrdselt on kõige sobivam." arvas ta ning sukeldus hetkeks vannituppa, et vaadata üle oma juuksed ja üldine välimus. Mõne aja pärast tagasi tulles, kuulis ta, et jutt käib mingitest narivoodi all olevatest sahtlitest. "Siis peaks vist piisavalt ruumi olema ju? Nendesse võib igast staffi laotada," ütles ta, vaadates teistele tüdrukutele otsa. Tal oli igasugustest jaotamistest üsna ükskõik, kuid samas ei lasknud ta endale päris pähe ka istuda. Minutiks voodisse tagasi istunud, võttis ta oma kohvrist enda kodumaalt toodud šhokolaadi, mis oli tema lemmik. Samuti olid tal kaasas assortiid, mida isa lubas talle aeg-ajalt laagrisse veel tuua. "Keegi soovib šhokolaadi ka?" viibutas nüüd tüdruk teiste poole oma suure šhokolaaditahvliga, millel oli mõnus apelsini maitseline täidis sees.
Tagasi üles Go down
Penelope Luna

Penelope Luna

Postituste arv : 34

Tegelase leht
Hüüdnimi(ed): Luna, Nell
Vanus: 16

welcome welcome welcome Empty
PostitaminePealkiri: Re: welcome welcome welcome   welcome welcome welcome EmptyReede Juun 13, 2014 5:56 pm

Kus hundist räägid... "Ütleb see, kes hiljaks jäi," pöördus Penelope ühe sujuva liigutusega ukse poole, kust kõrge targutav hääleke kostunud oli, huulile kleebitud õige pisut bitchy 'how convinient for you' naeratus. Ta ei pidanud ennast reeglina õelaks tüdrukuks - olgem ausad, kes seda enese kohta üldse tunnistanud oleks - kuid talle meeldis hoida ohjasid enda käes, omada olukorra üle kontrolli ning olla üleüldse see suur isiksus teiste väiksemate seas. Seega oli teise tüdruku otsene no-bullshit 'me teeme nii' lähenemine tema jaoks korralikult vastukarva, rääkimata faktist, et tollega nõustumine oleks tähendanud veel pisemat kapiruumi, mis oleks omakorda tähendanud kortsus kleite ja tope. "Kolmandik kapist on minu," jäi brünetitar enesele kindlaks, pilku vankumatult end Mayaks nimetanud uustulnukal hoides. Lasknud sõnadel hetke dramaatiliselt õhus rippuda, pöördus Penelope vähe pehmema ilmega uuesti Daisy ja Sophi poole. "Kui tahate, võite ülejäänud kahte kolmandikku temaga jagada, kui ei, siis.. ma ei judgi," kehitas ta kõige muretumal ilmel õlgasid, kerge naeratusevine huulil säramas, liikudes tagasi oma voodi juurde, et kohvritest suurem põrandale pikali sättida ning avada - põhiliselt jalanõud, pisut paksemad riided nagu dressipüksid, pusad ja paar vähe tuulekindlamat hilpu. "Noup, aitäh pakkumast. Pakime asjad lahti ja lähme siis seiklema?" pakkus ta jalanõusid kohvrist paarikaupa välja koukima asudes, sättides need nö igapäevajalanõud aknaaluse pingi alla kenasti ritta.

_________________
“I always thought it was the saddest and most devastating ending. How you could have these enormous dreams that never get met. How without knowing it you could just make yourself smaller over time. I don't want that to happen to me.”
Tagasi üles Go down
Maya A. Seo

Maya A. Seo

Postituste arv : 31

Tegelase leht
Hüüdnimi(ed): Boa
Vanus: 19

welcome welcome welcome Empty
PostitaminePealkiri: Re: welcome welcome welcome   welcome welcome welcome EmptyReede Juun 13, 2014 6:52 pm

Vaevu majas viibinud ja juba hakkas talle see tatikas talle nii vastu. Ta tuli siia puhkama ja lõbutsema, mitte kellelegi ema mängima. Ja mingi "nüüd on nii, sest mina olen vanem" jauramine ilmselt ka läbi ei läheks ja Maya lihtsalt ei taha jamada, aga oma tahtmist ta ülbikul ka saada ei lase. "Kui kuskil oli kellaaeg minutipealt, millal kohal pidi olema, palun näita mulle," kostus üle neidise huulte taas see tõsine, pisut ehk isegi terav toon. Enesekindlust, et jätkata seda väikest vaidlust, andsid Daisy ja Sophia, kuna kõik kolm olid nõus sellega, et ruum kapis neljaks läheb, mitte et printsessike saab kolmandiku ja nad kolmekesi peavad seda pisikest ruumi jagama. Neil kolmekesi oli ilmselt rohkem riideid kokku, kui temal üksi, niiet polnud mitte mingit põhjust talle seda suurt luksust lubada. "Neljandik kapist on sinu. See, et sul nii palju riideid kaasas on, ei ole ausõna minu ega kellegi teise probleem. Mahutad oma neljandikku need, mida kindlalt on vaja sirgena hoida. Kui ruumi üle jääb, palun väga, pane veel oma riideid nii palju kui vähegi mahub," jätkas Maya rääkimisega, hoides tooni tõsisena, kuid püüdes välja näidata mõistmist. Tal olid nii mõnedki mitte nii viisakad ja sõbralikud ja mõistvad asjad mõtteis, mida võiks öelda, aga võiks suuta asja ilusti ära siluda. Asi tundus sõja poole kiskuvat, aga selleks polnud vähimatki tahtmist. Tegelikult oli tal kappi vaja panni vaid mõni üksik särk. Ülejäänut võib ka kohvrites hoiustada. Pealegi oli tal kaasas mini-triikraud.

Kui mõlemad toakaaslased endeid tutvustasid, noogutas ta mõlemale. Siuke viisakas harjumus, et jah, ma mõistsin. "Mm, mul on suhteliselt vähe asju. Ma jätaks ühe sinu voodi all oleva endale niisama tagavaraks, siis Daisy ja ee.. tema.. saavad mõlemad kolm. Võid põhimõtteliselt endale selle neljanda võtta, aga kui mul mõnda asja vaja hoiustada on, siis ehk saab jagada," pakkus Ara välja, olles pöördunud Sophia poole. Selle 'tema' ajal viis ta kiire pilgu oma lemmiktoakaaslasele.

Kui Daisy talle šokolaadi pakkus, tänas teda, võttis kaks tükikest ning pistis need koheselt suhu. "Mm, nii hea," kiitis Ara, olles neid vaevu maitsta saanud. Aga see maiste oli lihtsalt nii nii hea.

_________________
“When we are crushed like grapes, we cannot think of the wine we will become.”
Tagasi üles Go down
Sophia Hall

Sophia Hall

Postituste arv : 115
Age : 22

Tegelase leht
Hüüdnimi(ed): Sophie, Soph
Vanus: 17

welcome welcome welcome Empty
PostitaminePealkiri: Re: welcome welcome welcome   welcome welcome welcome EmptyReede Juun 13, 2014 7:31 pm

Sophia ohkas vaikselt ning üritas jääda märkamatuks selle tüli käigus, sest ei tahtnud hakata pooli valima. Jah, ta oli selle poolt, et riidekapp oleks jaotatud ikka võrdselt, aga oli tobe hakata pooli valima. Pinge Maya ja Penelope' vahel toas kasvas ning see tõotas minna aina halvemuse poole. Miks peab kohe siis kisa tõstma mingi riidekapi pärast? Miks ei või kompromissi leida? Sophial oli endal samuti tohutult palju riideid, aga ta oli nõus neid ka kohvris ja spordikotis hoiustama. Naine lootis vaid, et tema kotid ja kohvrid ei jää kellelegi ette ja seetõttu nihutas Soph kohvri võimalikult seina äärde. Ta võttis istet voodil, tõmbas spordikotti enda lähedusse ning avas selle. Tõstnud välja selle sisu, otsustas Sophia mõned riideesemed kotti tagasi jätta, kuna neid ei olnud vist esmapilgul veel tarvis. Riided, mida ta ei pannud spordikotti tagasi, paigutas ta oma voodialusesse sahtlisse, kuhu mahtus iseenesest veel mõned riidehilbud ja ka nipsasjad. Need sahtlid olid päris suured, kui nii võtta.

"Kui sa leiad, et sul pole seda sahtlit vaja, siis lubad ehk mul oma asju seal hoiustada, aga muidu on sahtel sinu ja ma ei hakka seda omastama," sõnas Sophia ning muigas seejärel sõbralikult, sest toas olev õhkkond oli juba niigi vaenulik. Tal polnud tarvis kellegagi riidu minna. Kui Daisy šokolaadi pakkus, võttis Soph sealt kolm tükki, sest ta oli suur magusa armastaja, ja pistis suhu. "Yummy. Kust sa ostsid selle?" uuris näitsik, ent uskus, et Rae ei ostnud seda üldsegi kuskilt Jamaicalt. Noh, eks riik sobis ka, kust see šoks pärit oli. Vastust oodates, pistis ta suhu ka teise jupi.
Tagasi üles Go down
Daisy McRae

Daisy McRae

Postituste arv : 20

Tegelase leht
Hüüdnimi(ed): Daisy, Rae
Vanus: 17

welcome welcome welcome Empty
PostitaminePealkiri: Re: welcome welcome welcome   welcome welcome welcome EmptyLaup Juun 14, 2014 8:13 pm

Daisyle paistis, et ega see olukord vist enne ei lahene, kui minnakse küüntega üksteisele kallale. Temal polnud plaanis seda pealt vaadata, kuid ei tahtnud vahele ka sekkuda, sest üsna halb idee oleks olnud ise ka veel selle vaidluse keerises olla. Tundus, et tülil ei ole lõppu oodata, seega tüdruk lihtsalt tegutses omaette, istudes mõnda aega läptopis. Tal olid kaasas ka hiigelsuured kõrvu katvad kõrvaklapid, mille otsustas pähe panna ja eralduda oma mõtetega teise maailma. Kahjuks või õnneks tegi arvutist tulev muusika meloodia tuju üsna heaks, mille peale neidis oleks võinud isegi tantsima hakata.

Kui Rae oli šokolaadi pakkunud, sai ta üsna koheselt paar küsimust, millele vastas rõõmuga. "Tore, et maitseb, sest see on mu enda lemmik samuti. Ma pole vist veel rääkinud, kust pärit olen. Hispaanias on üks meeletult hea šokolaadi vabrik, kus toodetakse igasugu imemaitsvaid šokolaade. Mul on tavaks olla nende iganädalane püsiklient," vastas tüdruk naeratusega, murdes ka ise tüki enda tahvlist ja nautides selle imehead maitset.
Tagasi üles Go down
Sponsored content
welcome welcome welcome Empty
PostitaminePealkiri: Re: welcome welcome welcome   welcome welcome welcome Empty

Tagasi üles Go down
 

welcome welcome welcome

Vaata eelmist teemat Vaata järgmist teemat Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Camps of Jamaica :: Camp Florence :: Majakesed :: I maja-